Järjehoidjad

Inkulinati

Alternatiivsed nimed:

Inkulinati on väga ebatavaline strateegiamäng. Graafika näeb välja hämmastav, kõik tegelased on joonistatud iidsele pärgamendile. See on väga ebatavaline lahendus, mis muudab mängu ainulaadseks. Tegelased on kvaliteetselt häälestatud, muusika aitab luua keskaja hõngu.

Inculinati on keskajal eksisteerinud kahevõitlejate rühmitus, kes võitles käsikirjade lehtedel elava tinti abil. Sinust peab saama üks neist kahevõitlejate sõdalastest.

Mängu kõigi nõtkude õppimine ei saa olema lihtne, kuid arendajad on hoolitsenud selle eest, et mängule oleks arusaadav, kuid mitte liiga pikk koolitus. Kui olete põhitõed omandanud, võite hakata Inkulinati mängima.

Mängu ajal läheb vaja:

  • Saage aru lahinguvälja strateegiatest
  • Lüüa vaenlased, kasutades selleks elavat tinti
  • Avage oma armee jaoks uusi võitlejaid
  • Võitlus teiste mängijatega PvP-lahingutes

mäng, millesarnast pole veel ükski teine, leiad sellest palju lõbusaid olukordi ja eepilisi lahinguid.

Alguses ei ole see lihtne enne, kui valdad kõiki nippe, kuid pärast seda, kui oled selle välja mõelnud, ootavad sind ees paljud rasked, kuid meeldivad võidud.

Kohtute kuulsate vastastega, nende hulgas Surm ise ja Dante Alighieri. Selliste silmapaistvate isiksuste võitmine teeb sinust Inkulinati tõelise meistri.

Mäng on mõnevõrra sarnane malega. Pole vaja kiirustada ja võimalikult kiiresti liigutada. Parem on kaaluda kõiki võimalikke variante, kui kiirustada ja teha vale liigutus. Mängul on kummaline ja mitte alati ilmne loogika. Just see aitab paljudel juhtudel kaasa komöödia tekkele ja pakub sageli väljapääsu lootusetuna näivatest olukordadest. See otsus osutub sageli väga kummaliseks.

Mängu ajal saate võimaluse luua oma ainulaadne tegelane. See võib olla mis tahes teile saadaolev klass. Igal klassil on oma tugevad küljed. See võib olla nunn, kes suudab taastada oma sõdalaste jõu või nõrgendada vaenlasi, või rüütel, kellel on anne oma vägesid kõige paremini juhtida. Need ei ole kõik klassid, on ka teisi, kuid enamik neist pole esialgu saadaval ja nõuavad teatud oskuste taset, enne kui need teile avatakse.

Interneti-ühendust pole vaja, saate mängida paljusid mänge võrguühenduseta kohas, kus puudub ühendus. Kuid arusaadavatel põhjustel pole PvP-režiimis teiste mängijatega lahingud ilma stabiilse Interneti-ühenduseta võimalikud.

Mäng ei sobi väga väikestele lastele, kuid ilmselt on kõigil teistel hea meel. Kõik tundub väga ebatavaline, nagu pärgamendil olevad käsikirjad ärkavad ellu ja sobiv helikujundus ainult võimendab efekti. Isegi kui te pole strateegiate fänn, on parem proovida seda mängu mängida, tõenäoliselt see teile meeldib.

Inkulinati tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või arendaja veebisaidilt. Mäng ei maksa palju, kuigi see on ainulaadne.

Hakka mängima ja saa tänapäeva silmapaistvaimaks Inkulinatiks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more