Järjehoidjad

saare sõda

Alternatiivsed nimed:

Island War on strateegiamäng, mida saate mängida oma Android-telefonis või -tahvelarvutis. Kvaliteetne 3D graafika. Häälnäitlemine on tehtud professionaalselt, muusika on lõbus ega lase igavleda.

Selle mängu maagiline maailm killustas võimsa maagia abil väikesteks saarteks, mis asuvad piiritu ookeani sees. Igal saarel on kindlus garnisoni ja valitsejaga, kes hoolib elanike turvalisusest. Kõikjal käivad lahingud ressursside ja territooriumi pärast.

Sa haldate ühte neist saartest.

  • Hoolitse oma kaitse eest
  • Looge tugev armee
  • Õppige tehnoloogiaid sõdalaste varustamiseks surmavamate relvadega
  • Püüdke teisi saari ja kasvatage oma kuningriiki
  • Ehitage võimsaid kindlustusi, mis muudavad linnamüürid immutamatuks

Island Wari mängimiseks on vajalik Interneti püsiühendus, kuid see pole probleem.

Selles mängus on teie vastasteks tõelised mängijad üle kogu maailma. Nende võitmine on keerulisem kui AI. Ärge jätke enne mängu väikest õpetust vahele, nii saate kiiresti aru, mida peate tegema.

Kasutage lahinguväljal erinevaid taktikaid ja katsetage armee konfiguratsiooni. Valige soodsad positsioonid maastikul, kus lahing toimub.

Parandage oma võitlejate parameetreid niipea, kui neil on piisavalt kogemusi.

Kasutage oma ressursse targalt, kõige jaoks ei jätku korraga. Tea, kuidas teha õige valik ja kuluta saadud summa sellele, mis annab hetkel parima tulemuse.

Isegi kõige tugevama ja kavalama vaenlase saavad võimsad jõud võita. Looge liite teiste mängijatega, suhtlege ja viige läbi ühiseid sõjalisi haaranguid. Ärge laske end liiga hoomata, teised liidud võitlevad teie vastu, võib-olla isegi tugevamad kui teie oma.

Mängu regulaarsed külastused toovad kaasa heldeid auhindu ja kingitusi. Ilma päeva vahele jätmata võite hiljem nõuda veelgi väärtuslikumaid auhindu.

Reisides läbi maagilise maailma kaugemate nurkade üksi või sõpradega seltsis, on teil võimalus täiendada oma meeskonda uute võitlejatega. Need võivad olla tavalised sõdalased või merekoletised ja isegi tuld hingavad draakonid. Raskus seisneb selles, et neid on vaja võita, see ei saa olema lihtne.

Tutvuge mängusisese poega. Seal saate osta relvi, ressursse või haruldasi võitlejaid. Maksmiseks aktsepteeritakse nii mängusisest valuutat kui ka pärisraha. Pole vaja raha eest oste teha, kõik sõltub teie soovist. Kulutades väikese summa, muudad mängu enda jaoks veidi lihtsamaks. See on eriti kasulik kohe alguses. Kaupluse sortiment uueneb iga päev. Ärge jätke kasutamata puhkuse allahindlusi.

Kontrollige aeg-ajalt mängu värskendusi, need toovad teie võitlejatele uusi asukohti, huvitavaid ülesandeid ja uut varustust.

Island Wari tasuta allalaadimine Android jaoks on teil võimalus järgida sellel lehel olevat linki.

Installige mäng kohe, et liituda võitlusega maagilises maailmas territooriumi pärast!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more