Järjehoidjad

Saared

Alternatiivsed nimed: Saarte Islandworld

Islands mäng on tasuta ja ei nõua alla laadida, nii et mängida mängu online saared pead ainult brauseri ja interneti kaudu.

Et alustada mängides mängu online saared pead sa registreerima. Osale mängus on väga lihtne saartel ja koosneb selliseid esemeid

1. Märkida .

2. Point [ _17_] E-post .

3. Vali julgeoleku küsimus.

4. Sisesta vastus küsimusele.

5. Märkida korrusel.

Kui sa juhtida kõiki andmeid registreerimine Islands tehakse.

Islands mäng on neli liiki märke:

·                   Lebardist

·                   Nozhevik

·                   Vehkleja

·                   Universal.

Halberdier - pikk ja lihaseline sportlane, kes pälvib lugupidamist oma tugevust, tema võimas löögid kergesti purustav kaitse. See on suurepärane valik neile, kes ei panda maha õiglane ja avatud võitlus ja mille eeskirjad ei tagane nägu oht, kontrastsed alati meelekindlus ja keha.

Nozhevik eelistab kerge ja märkamatu relvi, see on kiire sõdalane. Ta ei ole raske vältida tugev ja purustamine puhub, ja vastuseks streik nozhevik näidata osavust ja teadmisi kõige haavatavamad punktid vaenlane, teda tabas rida surmavaid rünnakuid.

For mõõga vehkleja sama kehaosa nagu jalg või käsi. Kas kapten vehkleja smart võitlus ta alati ootab hetkel, kui vaenlane on avatud rünnak, et hetkeline peatus rünnakut tema üritab võita vehkleja. Aasta väga raske Dodge rünnakute ja kaitsmine tera ei võimalda tal saada piisavalt lähedal kohaldada kriitiline streigi.

Universal - on võitleja, kes kunagi võttis tunde elegantne valduses tera aristokraadid. Tema stiil - karm kool meetrit ja tänavatel sadama linn, mis annab hindamatu õppetunni kõigile, kes võiks siiski jääda betoonist džunglis. Touring ei ole nii tugev, ei krapsakas nagu palgamõrvar pistoda, mitte ühegi plekita nagu aadlikud, kes lapsepõlves ei osa oma mõõgad. Kuid see võib olla palju ohtlikum kui mõni neist, ühendades tuletõrjeoskuste iga.

Islands online mäng algab väikeses külas Arroyo saarel maailmas teadaolevad.

Island online mäng on kõige olulisem osa - arendada oma iseloomu. Et ellu jääda ookeani täis ohte, tõeline Corsair eelkõige olema tugev, tark ja õnnelik mees.

Islands Online mäng on väga põnev. Sa arvad, et põnevaid seiklusi maal ja merel .

Sinu iseloom on viis suurt omadused:

·                   Agility

·                   Rammu

·                   Endurance

·                   Luck

·                   Health.

Sul on võimalik suurendada neid jagades kogemusi punkte, mis antakse sulle kui tase oma piraat ülikoolis. Alates põhiandmed omadused sõltuvad relvad ja turvised, mida saab kasutada oma iseloomu, ja milline oli tema oskus lahingus rakendub kõige sagedamini.

Artful võitleja tabanud täpsemalt ja rünnaku vastaste sagedamini läbi õhu tema ümber, mitte lüüa.

Füüsilist jõudu oma võitleja mõjutab tekitatud kahju viidakkoveitsillä ja tõenäosuse mõju Meek - rünnak nii võimas, et kui see ja plokk, vastane ei saaks hoida oma tasakaalu ja rohkem te rakendate vastumeetmete rünnak.

Stamina määrab võime oma iseloomu, tugevust ehitatud plokid, ja jõud, mille iseloomu saab lahti väsimus.

Luck teid kaitsta vaenlase kriitiline tabamust ja igatseb pärit eriti haavatavad vaenlasi ja suurendab võimalust vastumeetmete rünnaku õigus suunata pärast edukat blokeerida. Fortune ka kasulik, kui sa äkki risknesh väljakutse järgijad Voodoo.

Health määrab, mitu elu tegelane - vähendatakse edukale vaenlase rünnak tähendab surm lahingus, kui see jõuab nullini.

Play saared saate selliseid relvi nagu

·                   Hilpari

·                   Nuga

·                   Sword.

Saarte mängu väga huvitav, siin ootab teid värvikas kohtades, suur valik relvi, lahingu piraatide ja Aardejaht. Registreeru ja mängi - te ei kahetse!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more