Järjehoidjad

ixion

Alternatiivsed nimed:

Ixion ruumi reaalajas strateegia. Mängus näete suurepärase kvaliteediga graafikat. Muusika on meditatiivne ega väsi aja jooksul. Mängu heli on hea.

Maad on tabanud katastroof, mille tõttu saadeti enne õnnetust kosmosesse vaid käputäis inimesi, kes ellu jäid.

Sinust saab mängu ajaks Dollos Corporationi loodud Tikkuni kosmosejaama juht. See jaam ei ole staatiline, see rändab läbi kosmose avaruste inimkonnale uut kodu otsides.

Teil on reisi ajal midagi teha:

  • Jälgige oma energiatarbimist
  • Jaotage ressursse õigesti
  • Polsterduse hooldamine

Nende põhiülesannete täitmisel saate jaama töös hoida. Kui te midagi sellest loendist ei jälgi, juhtub korvamatu katastroof.

Jaam saabus teie juhtkonna juurde mitte ideaalses seisukorras. Parandage katkised krüopoodid. Mängu edenedes peate taastama juurdepääsu kuuele elamusektorile, mis võimaldab paigutada igasse neist täiendavat elanikkonda. Veenduge, et inimesed saaksid kõik, mida nad vajavad, vastasel juhul näitavad nad teile oma rahulolematust kuni võimaliku mässuni. Õnneks on jaam varustatud spetsiaalse süsteemiga, tänu millele saate hõlpsalt teada meeskonna meeleolu ja saab õigeaegselt reageerida.

Lisaks Dollose korporatsioonile ehitasid sarnaseid jaamu ka teised ettevõtted. Oma teekonnal kohtate teisi ellujäänute gruppe. Mõnega on võimalik luua kaubandussuhteid. Teised võivad olla sinu vastu vaenulikud. Kolmas oli õnnetu ja ebaõnnestus. Mõistke neid tabanud ebaõnne põhjuseid ja kasutage ülejäänud materjale, et vältida oma jaamas katastroofi.

Peamine väärtus on ressursid. Saatke kosmose uurimiseks sondid välja. Ehitage kaevandus- ja luurelaevu, et leida meeskonnale kütust, ehitusmaterjale ja toitu.

Lisaks ilmsetele kosmoseohtudele, nagu meteoriidid ja komeedid, mis võivad kahjustada laevakere nahka, on ka teisi riske, mis pole nii ilmsed. Kõik jaamaseadmed töötavad pidevalt võimekuse piiril. Seetõttu võivad tekkida generaatoriõnnetused, juhtmestiku tulekahjudest põhjustatud tulekahjud. Elu toetavate süsteemide ja õhupuhastuse rike on samuti äärmiselt ebameeldiv. Selle kõigega peavad hakkama saama teie juhitavad remondimeeskonnad.

Ixioni mängimine on ühtaegu nii väljakutseid pakkuv kui ka lõbus. Mäng tekitab sõltuvust ja aeg lendab mängimise ajal.

Arendajad pole oma projekti hüljanud, välja tulevad uuendused, mis toovad uusi funktsioone ja laiendavad niigi tohutu ruumi piire.

Ixioni tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Kuid saate mängu osta Steami turul või ametlikul veebisaidil.

Hakkake mängima kohe, et peatada inimkonna kadumine ja leida katastroofis ellujäänutele sobiv kodu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more