Järjehoidjad

Jagged Alliance

Alternatiivsed nimed: Jagged Alliance

Mäng Jagged liidu Online - veebipõhine multiplayer roll põhinev strateegia. Loodud Gamigo tohutu tegevus meeldib kasutajatele selliseid funktsioone nagu realistlik 3D graafika, suur valik palga üksuste suutlikkust luua oma firma, suur arsenal relvi, värvikas lahingu tegelikele mängijatele, takistuste eemaldamine tehisintellekti. Jagged liidu Online on väärt jätkamist varasemate projektide. Lõppude lõpuks, see on säilitanud funktsioone mängud sarnased teemad ja omandatud täiendavaid eeliseid, mis eristavad seda teistest virtuaalne lõbus. Nõuab mängijad korralikult täita oma missiooni pumbata palgasõdurid kuuluvate armee hoolitseb relvi ja arendada taktika. Challenge hirmuäratava vaenlasi ja näitama, et teil võib olla parimatest parim!

Loetelu süsteemi nõuded ei heidutanud teda hulluks. Gameplay on üsna sobiv järgmistel PC konfiguratsioon: OS Windows XP ( SP 2) / Vista / 7, Core 2 Duo 1. 8 GHz, 512 MB video ( Geforce 8800 / ATI 2600) DirectX 9. 0s, RAM 2 GB, 3 GB kõvaketas. Kui kõik need näitajad on normaalsed, Jagged liidu Online registreerimine annab juurdepääsu üks Interneti kõige lõbus laskjale. Konto loomine - see protsess on üsna kiire. Osale mängus Jagged liidu Online on ette nähtud kasutusele mängu nimi, e-posti aadress, parool ja aktsepteerimist Kasutaja lepingu. Pärast seda võite julgelt astuda maailma julma sõda ja luua oma ettevõte.

Alguses on teil otsustada, millist klassi kuulub peategelane. Viiest olemasolevate klasside (Sentinel, Command sõdureid, snaiper, laskur, sõdurid) Sa võid valida ükskõik müügiautomaadid. Siis pead valima teenuse palgasõdurid. Laetud ühikut mängu rohkem kui 60 liiki. Sa pead õppima valida kõige sobivam, et üksus on moodustatud meestest, kes on võimelised täitma erinevaid funktsioone. Mängi Jagged liidu Online Sul pumpamine palgasõdurid. Üks neist on suuremal või vähemal määral tagatud parameetreid nagu vastupidavus, osavus, taju, refleksid, täpsus. Veenduge, et oma oskusi parandada - ja teie eduvõimalusi oluliselt kasvab!

Väärib märkimist, et on olemas spetsiaalne maskide ühikut. Sa lihtsalt peavad tagama vajalikud relvad palgasõdurid. Probleemid sellest ei teki. Pärast sõja käigus on sadu liike ja relvad ja turvised.

Igaüks, kes alustab Jagged liidu Online mängida edasi missioon rakendamist. Harjunud selles maailmas, siis on võimalik sooritada keerulisemaid ülesandeid. Mängus on palju erinevaid võidelda missioonide! Peaasi on mitte laisk! Nagu PvP süsteem, see koosneb peamiselt järgmiste lahingud:

- Deathmatch, kus võitja on see, kes jääb mängu vähemalt üks palgasõdur

- Hunter premeerib püüdmiseks

- Search & Destroy, mis hakkab tegelema hävitamist vaenlase eesmärgid, kaitstes samas oma objektid.

Iga võit - on iseenesest väga magus tunne. Kuid peale selle, saate materjali hüvitist. Keegi pole veel keeldus aukonsul punkte või bonus kujul kütust.

Põhitunnus on mäng võime võrrelda teiste mängijate vastu. Väärt vastased siis automaatselt leida süsteem match. Mida kõrgem on sinu maine, seda tugevam on vaenlased.

Muide, mängida Jagged liidu Online on lihtsam, kui ostate Harkkokulta. Esialgu on välja väike vaba kuld, kuid siis pead ostma. Kuid see pakkumine on teie omal äranägemisel.

Kallid fännid põnevust, uskuge mind, te ei pea pettuma! See mäng on tõesti suurepärane võimalus tõsta adrenaliini! Oletatakse, et raske sõjaolud kaasneb alati õnne teile!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more