Järjehoidjad

Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast

Alternatiivsed nimed: Star Wars: Jedi Knight II: Jedi Outcast

Protsessor: Pentium II 350

RAM: 128 MB

Video

Star Wars: Jedi Knight: Jedi Outcast - teine ​​osa üks populaarsemaid arvutimänge põhinevad motiivid universum "Star Wars". Star Wars: Jedi Knight on erinevalt tavalistest laskjale, sest siin mängija on saadaval relvad ei ole mitte ainult pikamaa, kuid lightsabers, samuti saab kasutada Force in vastasseisu vaenlane.

Maatükk Star Wars: Jedi Knight 2

Mäng toimub kahe aasta jooksul pärast sündmusi esimene osa mängust. Peategelane Kyle Katarn, kartes uuesti alistuma varjukülg jõud, loobub oma võimeid ja viskab oma lightsaber. Peategelane Star Wars: Jedi Knight: Jedi Outcast otsustab naasta elukutse palgasõdurite sõdurid aidata New Republic, et lõpetada viimased jäänused Imperial jõud. Ajal üks missioone, Kyle saata koos oma vana sõbra Jan Ors üks mässuliste planeedid, kus nad kohtuvad Desann Dark Jedi, kes õppisid Kyle võitja Jerec ja röövib Jen. Proovin päästa oma partner, Kyle möönab lahingus Dessanu kasutada tema vastu Silas ja tema sõber sureb. Oklemavshis Kyle on maruvihane ja läheb orus Jedi taastada Force. Peategelane naaseb sisemine pühapaik Star Wars Jedi Academy, 2. põlvkond, kes on juba valmis meile teada Luke Skywalker. Et ta peaks Kyle korja oma mõõga, vasakule hoidmiseks. Sellest hetkest alates hakkab oma jahtima Dark Jedi Dessau, mis viib teid läbi kõik maailmad Star Wars: Jedi Knight 2.

Välimus

Special hindamine mäng väärib selle visuaalne osa on täis Arusaamatu eriefektid ja läbimõeldud iseloomu mudelid. Kõik, absoluutselt kõik Star Wars: Jedi Academy 2 omab kõrgeimal tasemel alates kangelane ja lõpetades tavalised Imperial stormtroopers. Vastavalt mudelile mängu tähemärki ja tehtud liikumist. Mäng on väärt mängimist kasvõi selleks, et näha, kuidas nõtkelt lendab plahvatav termogranate, rünnak kui kiirustada möödunud tosin lasku titega. Heli on ka märgini ja kõik visuaalsete võlusid on dubleeritud suurepärane soundtrack, mis mõjutab kõike, isegi kaja mis lendas mööda tala lõhkaja.

Jah saabud jõuga

Mäng Star Wars: Jedi Knight tõeliselt muutnud, kui kätte peategelane jätab lightsaber võidelda asendamine lõhkaja. Tekib määravaks kiirus ja aur voolab, graatsilised liigutused aga isegi tõsiselt võta hüvitiste summa üle vaenlase grupp. Kõik see on kaasas uhke Peegeldab ja somersaults langema kombinatsioonid ja välk lööb. Oskused peategelane kasvab kogu mängu ja mitmete kättesaadavate võidab, nippe ja akrobaatiline somersaults temaga. Võrreldes esimese osa kogumise süsteem osakeste kadusid Forces surnukehad langenud vaenlased, nüüd Kyle saab ise energia, mis on vajalik teatud aeg kasutada oma oskusi. Kõige põnevam võitlus ootab teid lahing mässumeelne Jedi, nii et ei kuluta kõik jõud lahingud lihtne stormtroopers.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more