Järjehoidjad

Lihtsalt põhjus 3

Alternatiivsed nimed: Just Kaus 3

Igra Just Põhjus 3: hull seiklus.

arendajastuudio Avalanche ja väljaandja Square Enix on kutsutud avatuks tegevuste maailmaks koos quest elementidega. Lihtsalt põhjus 3 sai kättesaadavaks 1-ga. 12 2015. aasta, aasta pärast selle väljakuulutamist.

vapper Rico Rodriguez'i fännid saavad arvutisse laadida lihtsalt Cause 3, kuid ka viimaste põlvkonna konsoolide omanikud ei jäetud ilma, sest see oli välja töötatud ka ühe Xboxi platvormi jaoks PlayStation 4-st.

. Uue osa väljumist ei juhtunud juhtivate riikide kriitikud märkamata ning nad said avatud maailmale kõrgeid märke ja suured võimalused kaose loomiseks mitmel viisil. Mängijad, kellel õnnestus Just Cause 3 alla laadida, väljendasid oma positiivset arvamust pärast mitme ülesande täitmist.

Life äärel.

juhtiv kangelane Rico Rodriguez, relvastatud hammaste ja sama lemmikkoobaga. Nüüd tegutseb ta võitlejana salakavalise kindral Di Ravello diktatuuri vastu, kes püüab luua oma võimu mitte ainult Medici saarel, vaid kogu maailmas.

. Just Cause 3 uues osas PC-l sai Rocky rohkem ruumi manöövriteks ja nüüd ei hoia ta midagi võitluses tagasi. Ta liigub läbi viie ökosüsteemi, millel on tähelepanuväärsed maastikud ja muljetavaldavad, realistlikud maamärgid, uurib koopaid ja ronib hooneid.

A laskemoon ja konks aitavad teda, millega ta suudab helikopterile, kivile ja maapinnale neile kinni saada ja seejärel valida uue liikumissuuna. Sellega saab ta inimesi ja esemeid püüda ning planeerimisel langevarjuga samaaegselt tulistada objektidele.

Tüki näed igasuguseid relvi:

 • Kindlates lennukites
 • Sudna
 • RPG
 • Surreal cars
 • Flare relvad

Raha hasartmängude valuuta kõrvaldati ja see tõi kaasa loomingulise lähenemisviisi uute seadmete väljavõtmisele, kuid ka missioonide keerukust. Nüüd, kui Rico jõuab paaki, on vaenlasel võimalus tungida oma armorisse, nii et võitlus ei ole elu.

Mechanics "Rampage Destruction" viska üllatusena uusi eesmärke ja ülesandeid niipea, kui jõuad vaenlase baasi ja hävitad. Kuid erinevate aluste ja linnade vahel on võimalik kohe teleporteerida.

Muu mehaanika "Reset Rebel" on samuti huvitav. Mängu saab peatada ja menüüst saab hõlpsasti valida esitatud relvad, sõidukid ja seadmed. Pärast laskemoona valimist muutub see kasutamiseks kättesaadavaks.

The mäng tundub väga loominguline, sest see on arendajate seatud eesmärk. Rico võib olemasolevaid seadmeid kasutades mitmel viisil hävitada kõik hooned ja rajatised, mälestised, kujud, sillad, pilvelõhkujad ja muud hooned.

tehnilist punkti.

Enne enne mänguasja vabastamist kuulutasid võimalikud ärimudelid mikromaksete ja tasuta mängimise vormis, kuid toote loojad neid hajutasid, öeldes, et Just Cause 3 saab osta ainult täishinnaga. Esitletud valikute hulgas on standardkomplekt ja täiendused: "At Sea", "Maapinnal", "Õhus", eksklusiivne langevari ja tulekahju. Lisandit on võimalik osta ka eraldi, kuid on soovitatav, kui teil on just Just Kause peamine osa 3.

Mängu käivitamiseks arvestage minimaalsete süsteeminõuetega, kuid mida suurem on, seda lihtsam on protsessi juhtida.

 • ОС: 64bit; Windows Vista SP2 / 7 SP1 / 8. 1
 • kettaruum: 45 GB
 • RAM: 6 GB
 • videokaart: Nvidia GeForce GTX 660 (2 GB) või AMD Radeon HD 7870 (2 GB) DirectX 11
 • -ga
 • Protsessor: Intel Core i5-2300 2. 8 GHz või AMD Phenom II X6 1055T 2. 8 GHz
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more