Järjehoidjad

Kartuga

Alternatiivsed nimed: Kartuga

Online mäng Kartuga - tasuta brauser piraat strateegia RPG elemente, mis kulgeks reaalajas. Tänu Kartuga Online Võite tunda tõelist röövel ja lahkama mere avarusi, ja siis vstrevaya ohtlikesse kriimustuste eest. Kogu maailm ookean on avatud teie teadusuuringud. Katsu lord nende suur avarusi! Firma InnoGames - kirjastaja mängus teinud, et kasutajatel ei ole igav. Palju huvitavaid juhtumeid, tulevad julge mugavaks. Teil on täielik õigus rünnata kaubalaevade rüüstama linna, riidlemine jõududega õiglus, teha kõik võimalik, et rikastatud. Pirate elu on ideaalne neile, kes ei ole harjunud istuda. Vajad tohutul hulgal energiat, et täita mitmeid külalistele erineva raskustes, ei suuda hoida parandada oma laeva, et katta kõik vajalikud aspektid, mis lubavad arengut. Kui te otsustate mängida Kartuga, tuleb märkida, et nüüd on projekti staadiumis suletud beta testimine. Seetõttu Kartuga Aasta - see on lihtsalt taotluse kutse mäng, mitte otsest juurdepääsu tulivihane hull seiklustest. Aga ärge muretsege, et teie soov tohi jätta järelevalveta. Uksed virtuaalmaailmas on kõigile avatud.

Osale mäng nõuab Kartuga täita need väljad: kasutajanimi, parool, e-posti aadress. Siis nõustumiseks, siis võid oodata kirja täpsustatud e-posti teel. Innustatuna sellest, et süsteemi nõuded et mäng ei ole liiga kõrge. Juuresolekul kaasaegne brauser ja kiire Interneti-ühendus, võite ohutult mängida arvuti, isegi keskmine parameetrid.

Niisiis, kui sa alustada Kartuga mängida? Ütlematagi selge, et omandamisega laeva. Enne seate sõidavad laeva ettevalmistamiseks vastavalt. Pange tähele, et paranemine laevade siis tegeleb kogu mängu. Arengut sama tähemärk tingitud kogunemine kogemusi. Ja mida rohkem - seda parem. Pärast te arengut läbi gameplay pakub juurdepääsu kümneid erinevaid oskusi. Igaüks ise valib mängustiil. Õnneks mäng pakub hunnik funktsioone, mis aitavad kaasa valikuvabadust. Get vähemalt näiteks erinevat tüüpi laevu. Te saate valida täpselt, mida kallim süda ja õnnelik pardal tõsi.

Kartuga mäng nõuab taktika. Ja mis kõige parem need küsimused eelnevalt kooskõlastada koos meeskonnaliikmetega. Jah, see on palju kasulikum ühendada, mitte püüdes võita kuulsus. Team Actions veel mingit kahju, ja isegi vastupidi. Eriti, et meeskond võitleb mängu - päris muljetavaldav vaatepilt, ja osaleda neid üksi ei toimi. Õpi sõbralikult lahendada probleeme meeskond, ei kaota oma sõprade üle pisiasjad. Kohtle respect kõigile osapooltele, kes ta oli. Muide, saate ise valida roll insener või hävitaja Protector. Ja kuigi need on erinevad funktsioonid Igal koordineeritud meeskonna tegevus toob palju kasu. Trüki sümbolid on erinevad, et neil on ainulaadne võimalus areng, oma stiili ja kutsumus. Seega rolli, et valida, et kohandada isiklik laev.

Ühe mängija kampaania mäng sobib rohkem tasandamine oskuste piraat. Põhimõtteliselt sa mängid mängu Kartuga, nautida erinevaid multiplayer olekutes. Proovige kõik olemas, et aru saada, mis kõige märki.

In lõputu lahingud ja tuleks käsitleda selliseid küsimusi nagu aardejaht, kaubavedu, teaduse, teadusuuringute valdkondades, vabanemist seltsimehed sattunud, relvastusele laevad. Väärib märkimist, et mäng toimub muutus ajalooliste ajastute. See kaob monotoonsus - ja te ei saa kunagi igav jälle ja jälle põnev ettevõtmine. Lase nüüd oma vaba muutub huvitavamaks ja rikas. Õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more