Järjehoidjad

Khan Wars

Alternatiivsed nimed: Khan Wars

Khan Wars Online - tasuta veebipõhine multiplayer strateegia mäng firma XS Softwa. Põhjal gameplay up lahing erinevate elavate rahvaste virtuaalne maa. Kõik Mida iganes sa teed, olgu see ehitus või loodusvarade kaevandamise on tehtud selleks, et arendada oma riiki ja suurendada selle vastu võidelda võime. Lõppude lõpuks, ainult tugev ei karda rünnak vaenlase rõõmustada siis peadpööritava võidu. Aga see ei tähenda, et ilma toime end rünnak, siis ei tõmmata võitlus. Üsna sageli kaitsevad end kallaletungijad ja paremini valmis olema sellised kohtumised. Ärge raiskama! Loo usaldusväärne sõjavägi ja osaleda grand sõda!

Et mängida Khan Wars piisavalt arvutit keskmiselt parameetrid. Nii et ärge muretsege süsteemi nõuetele. Kui teil on soov - ühinema. Sukeldu atmosfäär aitab võidelda Khan Wars registreerimist. Konto luuakse järgmiselt: sisestatud mängu nimi, e-posti aadress ja parool. Vaikimisi nõustute lepingu tingimusi. Ole valmis - nüüd midagi ei paiskama!

Esiteks, valida mis rahvas, mida soovite mängida Khan Wars. Mõtle hoolikalt, sest ring on võimatu muuta. Igal rahval on oma eripärad, oma eriüksus ja liitunud, saate täpselt boonused, ja pane see rahvas. Üldiselt on olemas 11 sellist rahvaste araablased, leedulased, goodid, vene, pärsia, Franks, Bretons, mongolid, Bütsants, Bolgartsy, sakslased, jaapani. See mitmekesisus võimaldab valida kõige sobivam variant.

Mis sisaldab gameplay, kuid lõputu tapatalgud. Iga mängija peab tegelema arengut ja arendada oma omandit. Kõik hooned ehitati territooriumil oma lossi. Sul peab olema Farms, Gold Kaevanduste, raua kaevandused ja varustada end vahenditega. Samuti on vaja hoolitseda kasarmud ja tallid, see oli, kui rong võitlevad üksused. Ära unusta selliseid olulisi teemasid nagu kaitsev müür, Cache, katedraal, Tower, laod, Tallid. Ei saa ilma Market Tavern, Haiglad. Ja põllumajanduse tõesti Forge, Tuuleveski ja erinevates töötubades. Ainult ehitades see kõik, võite olla kindel. Tegelikult loss - oma kodus. Nii loob ta ise mugav keskkond! Muide, aja jooksul saate suurendada arvu lukud, mis on sinu kontrolli all. Miks muidu on vaja vallutus? Aga sel juhul on piirangud. Üks mängija ei saa samaaegselt üle valitsema üle üheteistkümne lukud.

Seoses ressursside majandusliku hulka kuld, raud, puit, toit. Kõik see on saadud erinevatel viisidel. Kuid on ka vahendid nagu rahvastiku ja lojaalsust. Töötada eluase, et saada rohkem inimesi. Seda kasutatakse treeningpäevik ja hoonete energiatõhususe suurendamiseks. Noh, kui palju elanikke, proovige mitte jätta neid hätta. Avalikkuse usaldus lossiomanik vymeryat lojaalsust. Kes ei taha suhtes! Ole tark juht!

Vaatame, mis koosneb meie väed. Ilma armee mängida Khan Wars on lihtsalt ebareaalne. Nii väed jagunevad need tüübid: archers (crossbowmen, archers, Royal archers), Horse väed (Light ratsaväe Horse archers, Scouts, Heavy ratsavägi), Matkamine väed (Axeman, muskaati kandja, vehkleja, Pikener) ja Siege masinad (Taran, ball, Catapult). On eriväed, et iga rahvas - oma. Võtmerolli luua strateegiaid mängida rüütlid. On need, kes viib oma armee. Arendamisel Kingdom Knights oluline roll. Seal on 4 klassi rüütlid: Marshal, maaomanikule Trader ja Spy. Igal tüübil on oma kangelane aktiivne ja passiivne võimeid. Knights teenida oma asutuse kaudu oskuslik valdamine armeed ja edukat lõpetamist mitmeid ülesandeid.

Game Khan Wars keegi kasutaja ei lasta istuda. Pärast tema lahkumist palju erinevaid ülesandeid. Valmistuda rakendama sõjaliste, majanduslike ja lihtsaid ülesandeid. Kallid fännid sõjaväe lahingud, registreerimise mängu Khan Wars ootab sind! Liitu täna ja kulutada oma vaba aega küllastunud.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more