Järjehoidjad

Tapmine 3. korrus

Alternatiivsed nimed:

Killing Floor 3 on jube esimese isiku tulistamismäng. Mäng on saadaval arvutis. Graafika on hea kvaliteediga, ilus ja realistlik, kuid tume ja kohati hirmutav. Häälnäitlemine on väga usutav ja muusika muudab mängu veelgi atmosfäärilisemaks.

Selle mängu sündmused leiavad aset kauges tulevikus. Inimkond on hävingu äärel koletiste hordide tõttu, keda nimetatakse Zedideks. Zedovi lõi korporatsioon Horzine eesmärgiga allutada kogu maailm. Peate astuma ebavõrdsesse võitlusse osana mässuliste rühmast nimega Nightfall.

See on juba kolmas osa seda universumit käsitlevate mängude sarjast, kaks esimest olid väga edukad.

Kuna missioon on äärmiselt ohtlik, peate esimestest minutitest näitama sõdalase oskusi, kuid ärge muretsege, tänu näpunäidetele saate juhtnupud kiiresti selgeks teha.

Killing Floor 3 läbimise ajal peate täitma palju erinevaid ülesandeid:

  • Planeerige lahinguoperatsioone ja osalege nendes
  • Hävitage vaenlasi, et täita missiooni eesmärk
  • Avastage tänu mängule kõike maailma kohta, kuhu sattute.
  • Leidke uusi võimsaid relvi ja tehnoloogiaid, mis võimaldavad teil neid täiustada
  • Kui olete kogunud piisavalt kogemusi, valige, milliseid oskusi peategelases ja teistes meeskonnaliikmetes arendada

See on lihtsustatud loend asjadest, mida saate Killing Floor 3 arvutis teha.

Vaenlased, kellega missioonidel kokku puutute, on väga tugevad ja arvukad. Nende võitmiseks peate kiiresti liikuma ja andma õigeaegselt käsklusi kõigile meeskonnaliikmetele.

Lisaks peategelasele on teie rühmas veel viis võitlejat. Teil on võimalus valida igaühe jaoks relvad ja varustus.

Kõik pole esialgu saadaval, missioonide käigus tuleb leida võimsaimad relvatüübid. Lisaks saate suurendada oma meeskonna efektiivsust, arendades neid oskusi, mis on teie mängustiili jaoks kõige kasulikumad.

Iga mängija saab valida soovitud raskusastme, mille juures mäng on huvitav, kuid mitte liiga raske.

Killing Floor 3 on üsna tume mäng, kus on palju šokeerivaid stseene, mistõttu ei pruugi see sobida väga muljetavaldavatele inimestele. Graafika on aga ilus ja maastikud mõjuvad lummavalt.

Saate mängida Killing Floor 3 koostöörežiimis koos sõpradega, kuid selleks on vaja kiiret Interneti-ühendust. Kohaliku kampaania lõpuleviimiseks peate lihtsalt alla laadima ja installima Killing Floor 3.

Praegu on projekt juurdepääsu varases staadiumis. Vabanemise ajaks, mis võib olla juba toimunud, on võimalusi veelgi rohkem.

Killing Floor 3 tasuta allalaadimine, kahjuks see ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist, külastades arendajate ametlikku veebisaiti või kasutades lehel olevat linki. Kontrollige, kas teil on täna võimalus lisada Killing Floor 3 oma mänguteeki soodushinnaga.

Hakkake kohe mängima, et mitte lasta kurjal Horzine'i korporatsioonil verejanuliste koletiste vägede abil kogu maailma allutada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more