Järjehoidjad

Killing Floor 2

Alternatiivsed nimed: Killing Floor 2, KF2, KF 2

Game Killing Floor 2: üks vastu zombide armee vastu.

in maikuus Tripwire Interactive - arendaja ja kirjastaja on avaldanud juhtiva isiku laskuri žanri avalduse õuduse suunas ja 21. 04. 2015 See ilmus varakult mängule Killing Floor 2. Aasta jooksul käimasolevad tööd olid kolm täiendust ja mängijad saavad Killing Floor 2 alla laadida uute märkide, alade, relvade ja oskustega.

Kasutaja pakub Unreal Engine 3-i abil alla laadida Killing Floor 2 arvutit, kuid märkis, et PlayStation 4-le on ka võimalus käivitada.

Muud mängufunktsiooni kuuluvad ühe kasutaja / mitme kasutaja režiimid ja vene liides, samas kui hääl on ikka veel inglise keel.

Lugu ja mängu hetked.

Killing Floor 2 arendab endiselt eelmise seeria teemat ja jälle mängijad surmavaks lõksuks. Kuu aega pärast viimaseid sündmusi ja seal viibite Euroopas nakatunud inimeste keskel. Teaduslikud katsed Horzine Biotech Corporation andis ebaõnnestumise ja võttis tänavatesse zombie Toli toli kloonid. Neid ajendavad vere ja mõrvade janu ja lõpetavad koletiste sissetungi ainult relvadega.

Me vajame radikaalset tegevust reostuse taastamiseks saastunud aladel ja ühendus ei tööta, armee on hajutatud, valitsus ei ole olukorra lahendanud ja ka läinud. Kőik kaos ja vähesed ellujäänud loodavad kõikjal kangelast aidata, mis kindlasti ilmub, kui see tõesti halb.

Superman, kes ei karda sattuda enim saastunud kohtadesse, kuumimasse punkti ja hävitada inimkonna vaenlased, kõik olemasolevad relvad, mis on mõeldud sulle. Käik leiad tulirelvi ja seda saab kasutada lähivõitluses. Loomulikult on lahe lähedal asuvad koletised liiga ohtlikud, kuid see on vältimatu, kui AMMO lõppes.

Teadus- ja eemaldamispiirkond on tohutu ja kasvab jätkuvalt. Nüüd on saadaval 8 kaarti:

Igrokam kombineeritakse kuni 6-liikmelisse rühma, kustutatakse kaart mutantide ja ülemustega.

 • Biotics Lab
 • Volter Manor
 • Põletamine Paris
 • Evacuation Point
 • Outpost
 • Farmhouse
 • Black Forest
 • Catacombs

First on mitu rünnaku laineid mutante, ja ainult siis, kui need peegeldavad, on peamine vaenlane. Iga uue "tõusulaine" võitlusega muutub üha raskemaks vaenlaste, sealhulgas uute vormide, mida on raskem hävitada, arv.

-le, et tulla toime uue katkuga, näeb kaupmees kord, et peegeldab uut mutantide lainet, et saada rohkem surmavaid relvi ja kaitset otsese kontakti eest. Vahetult on muid kasulikke asju, mis suudavad vigastada, et aidata maastikul liikuda ja muid asju.

On küsimus rahas, sest kaupleja ei ole Santa, kingitus ja miski ei anna. Raha sinu jaoks ei ole probleemiks, kui iga mutandi mõrvamine toob sulle tulu ja väärtuslikku kogemust.

Muud punkt, mida me peame meeles pidama, jahipidamise jätkamine ei oota suurt rahvahulka, siis leiad kiiresti kõik vaenlased ja zagrebete moolah. Mida suurem on teie ettevõte, seda arvukamad armeed zombisid ja ülemused on raskemad. Mängu Killing Floor 2 peamine boss pole PC-l hävitada, mäng on läbi. Erinevused multiplayer versioonis ja režiimis nool ei ole üksildane, vaid selleks, et tappa koletisi.

Süsteemi miinimumnõuded

 • OS: Windows Vista / 7/8 (64bit)
 • OP 4 Gb
 • Protsessor: Intel Core i5-2500 / AMD FX- 8320
 • Zvukovaya kaart: ühildub DirectX 9-ga. 0c
 • Videokaart: GeForce GTX 560 / Radeon HD 6870
 • Space: 17 Gb
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more