Järjehoidjad

Kuningas Arthur: Rüütli lugu

Alternatiivsed nimed:

King Arthur: Knight's Tale on väga ebatavaline tõlgendus kuulsast loost ümarlaua rüütlitest. Mäng ühendab RPG žanrid ja käigupõhise taktikalise strateegia. Mängul on suurepärane graafika ja suurepärane muusikaline sisu, mis aitab atmosfääri säilitada. Te juhite väikest kangelaste rühma, võitlete kurjusega ja parandate oma sõdalaste omadusi.

Niipea, kui hakkate mängima filmi King Arthur: Knight's Tale, räägitakse teile tagalugu. Kuri Mordred tohutu armee eesotsas ründas kuningriiki, mida valitsesid Arthur ja ümarlaua rüütlid. Mordredi armeel õnnestus Camelot hävitada. Viimases lahingus tapab ta Arthuri oma elu hinnaga. Kuid lugu sellega ei lõpe. Juhtunu tõttu vabanes kohutav kurjus, mis ähvardas hävitada kogu elu. Tumeda armee eesotsas on Arthur, kelle surnukeha võtab pärast surma kuri vangi. Kuid Lady of the Lake elustab Mordredi, kes on selle mängu peategelane. Tema varjus peate hävitama selle, millest on saanud kunagine lahke ja tark Cameloti valitseja.

Iseenesest on selline ülesanne kellelegi võimatu ja teekonna jooksul saate värvata mõttekaaslaste meeskonna.

võitlejat on erinevates klassides:

  • Vibulaskjad
  • Mages
  • Rüütlid
  • Skaudid

ja teised. Nende kõigi kohta saate mängu jooksul teada.

Igal sõdalasel on ainulaadne oskuste komplekt, mida saab kogemuste omandamisel täiendada. Kõigil teie meeskonnas on erinevad omadused. Lisaks on igaühel elulugu, iseloom ja maailmavaade.

Mängu ajal otsuseid tehes tuleb mõelda, kas see meeskonnale meeldib, rahulolematud võivad vihastada ja isegi lahkuda.

A üksuse tugevust mõjutavad selle soomus ja relvad. Looge ja täiendage neid üksusi taseme tõustes.

Lisaks põhilugude kampaaniale ja paljudele kõrvalülesannetele, mille teile kohatud tegelased annavad, on teie ülesandeks Camelot taastada. Just sellest lossist saab teie peakorter, kuhu te tööülesannete vahepeal taastute. Ärge unustage hooneid täiustada ja ehitada uusi, et saada rohkem võimalusi.

Mängu võitlussüsteem on käigupõhine. Kõik on üles ehitatud tegevuspunktidele, mis kulutatakse sõdalaste liikumisele lahingu ajal, jookide kasutamisele ja ründele. Osa tegevuspunkte saab järgmiseks pöördeks kõrvale jätta. Või viige näiteks vibukütt ooterežiimi ja seejärel ründab ta mõne kahjustatud piirkonda langenud vaenlase sõdalase ajal.

Missioonile ei saa kaasa võtta rohkem kui neli võitlejat ning ülesande käigus võid endaga kaasa võtta veel ühe tegelase nende seast, keda teel kohtad. Pole vaja, et Mordred ise oleks salgas, parem on, vastupidi, hoida teda turvaliselt. juurde. juhi surmaga saavad headuse jõud hukule.

Kergemate vigastuste tagajärjed likvideeritakse välitingimustes, raskemate juhtumite korral tuleb pöörduda tagasi Camelotisse.

Mäng tekitab sõltuvust, süžee on huvitav. Õhkkond on väga atmosfääriline, kuigi veidi sünge.

King Arthur: Knight's Tale tasuta allalaadimine arvutis PC kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Hakka mängima kohe, et vältida kurjuse jõudude eesotsas oleva hullumeelse kuningas Arthuri võitu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more