Järjehoidjad

Avaloni kuningas

Alternatiivsed nimed: Mäng Avaloni kuningas, KoA, KVK
Mäng Avaloni kuningas - ümarlaua rüütlid jutustasid uudselt

Kui olete kuningas Arthuri ja tema rüütlite legendi väljavalitu, siis on Avaloni kuninga Androidi veebimängus olev strateegiamäng just teile. Siin põimuvad lugu Merlinist, Morganast, Balthazarist, kuningast Arthurist ja teistest teie teel kohatud tegelastest.

Kõik algab lõõskavast lossist ja ratsaväelasest, kes tormab lossi väravate juurde teatega. Morgani väed piirasid linna, peate otsustama, mida edasi teha. Lossi tõelise kaitsjana otsustate seista lõpuni ja kaitsta linna koos kõigi selle elanikega. See etapp on mängu treenimine. Seetõttu palutakse teil ehitada kasarmud ja alustada vägede palkamist. Paralleelselt teie tegevusega saabuvad lossi tugevdused, mis aitavad toime tulla suurema osa vaenlastega. Peate vastu seisma, sest kõik teie liitlased on juba langenud. Teie väed lähevad lahingus kokkupõrkele, kuid äkki ilmub Merlin, kes põhjustab loitsu teie kasuks. Morganite väed sõidetakse tagasi. Siit algab teie lugu, kuningas Avaloni lugu.

Kaitsmine Avaloni arvutis on peamiselt strateegiline mäng, enamasti peate tegelema oma lossi ehituse ja arendamisega. Linnus on teie linnus, teie jõu linnus. Arendage seda tasakaalustatud viisil ja olete võitmatu. Pärast esialgset lahingut Morganaga on teie katsealused säilitanud draakoni muna, mida saate tulevikus kasutada ja oma tulekahju hingamise kaitset kasvatada. Kuid kõigepealt asjad.

esimene peatükk

Esiteks alustame linna taastamist. Kindlus on lossi keskpunkt ja bastion nii teile kui teie vasallidele. Tõstke linnuse tase teisele tasemele. Siis pakutakse meile tallide ehitamist. Nad lubavad palgata ratsaväge. Ehitame need ja tellime esimese hobuse irdumise koolituse. Kuni ratturid valmistuvad, proovime linnusest kaugemale minna ja rünnata meid ümbritsevaid koletisi. Valime nüüd kõige lihtsama, esimese taseme ja saadame oma esimese meeskonna lahingusse. Need on esimesed sammud, mille astume oma esimese auhinna saamiseks.

Teine peatükk

Nüüd hoolitseme oma muna eest. Me läheme draakoni koopasse ja kasutame eliksiiri, mis meile esimese peatüki täitmiseks anti. Tundub, et muna tuleb ellu, on värve täis ja tundub, et see hakkab kohe lõhkema. Kuid selleks vajate veel ühte eliksiiri. Seetõttu pöördume tagasi linna taastamise ja võimu kogunemise juurde. Tugevuse suurendamiseks 3. tasemele peate seina parandama 2. tasemele. Tellisime seina talude ja saeveskide ehitamiseks. Need on peamised kaevandusrajatised vägede varustamiseks ja värbamiseks. Pärast seda proovime rünnata kõrgema taseme koletist. Pange tähele, et ümbritsevate koletiste hävitamiseks saate ressursse ja esemeid, samuti saate oma kangelast pumbata. See on oluline, sest mida kõrgem on koletise tase, seda suurem on tasu. Peame ainult ehitama onnid vibulaskjatele ja tegema nende väljaõpet. Lisaks ehitame oma vägede jaoks seina taga telke, nad hakkavad seal asuma. Rohkem telke - rohkem vägesid, mida saame palgata. Vahepeal on teine u200bu200bpeatükk läbi ja saame oma tulevase lohega tegeleda.

kolmas peatükk

Kõne ring võimaldab helistada meie esimesele draakonile ja sellest aitab teise peatüki täitmiseks saadud eliksiir. Me kasutame seda oma munal. See süttib ja paneb meid mõistma, et draakoni hing on elus ja taassünd. Me kasutame tulepalli ja voila sellel, draakon on uuestisündinud ja on valmis teid teenima! Me jõuame talle kiiresti nime, nüüd vastab ta ainult talle. Näis, kuidas Morgana tundis võimu ärkamist ja saatis kohe rünnakule väikese väeosa. Ole valmis lahinguks!

Kiirelt parandage kindlust, müüri, ehitage ülikool, õppige kaitseoskust ja tõstke draakoni taset. Pange tähele, et taseme suurenemisega saate boonuseid, nii kaitsvaid kui ka ründavaid. Nad käituvad teie sõdurite vastu. Niipea kui seda teete, tõuseb draakon õhku ja hävitab ühe tulise hingetõmbega Moragna väed.

Kõik, teie koolitus on lõppenud ja saate teha kuninglikke asju, täita ise järgmisi peatükke ning võidelda au ja au nimel!

Teie linnas olevad ehitised, mida tuleb ehitada ja järk-järgult arendada:

  • haracks
  • tallid
  • lasketiir
  • piiramiskoda
  • saatkond
  • sepp
  • ülikool
  • draakoni koobas
  • kaitsesein

Laadige alla Avalon13 King - klõpsake nuppu, et mängida Avaloni kuningat, suunatakse meid saidile, kust laadime alla Androidi emulaatori BlueStacks. Selle abil paigaldame Avaloni kuninga ja naudime mängu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more