Järjehoidjad

Kaitsekuningas: Ühendage TD

Alternatiivsed nimed:

King Of Defense: Merge TD - on tornikaitsemäng, millel on mõned erifunktsioonid. Graafika on koomiksistiilis ilus. Kõik tegelased on väga realistliku häälega, muusika pole pealetükkiv, hästi valitud. Mängus peate juhtima kaitset koletiste hordide vastu, ehitades ja parandades kaitsepositsioone.

Süžee pole liiga keeruline, mis on selle žanri mängude puhul tavaline.

Igal uuel tasemel alustate väikese rahasummaga, mis võimaldab teil ehitada mitu kaitserajatist. Lisaks saate iga ründaja tapmise eest väikese koguse münte, mis võimaldab teil ehitada uusi kaitsetorne või täiustada olemasolevaid.

Kaitsestruktuurid jagunevad mitmeks tüübiks:

  • Amburitega torn tekitab vähe füüsilisi kahjustusi, võib tabada nii lendavaid kui ka maapealseid sihtmärke, selle positiivseteks külgedeks on tulekiirus ja madal hind
  • Mage'i torn teeb maagilist kahju, ei ole odav, võib vajadusel rünnata mis tahes sihtmärke, sealhulgas lendavaid sihtmärke, on kõige tõhusam üksuste vastu, mis ei ole vastuvõtlikud füüsilistele kahjustustele
  • Kahuri torn teeb suuri alakahjustusi, kõige kallim, ei tulista lendavate vaenlaste pihta
  • Sõdalaste kaitsjatega tornis on hulk võitlejaid, kes suudavad lahinguga liituda, et ajutiselt peatada vaenlase edasitung ja tekitada ründajatele tõsist kahju, rünnates ainult maapealseid sihtmärke

Selle mängu eripäraks on võimalus ehitada torne mitmel tasandil, ühendades nii erinevat tüüpi tornide tugevused ja suurendades kaitse tihedust.

Lisaks on üks kangelastest teie juhtimise all. Igal neist võimsatest võitlejatest on oma oskused. Mõned neist osalevad lähivõitluses, teised ründavad eemalt. On ka neid, mis kaitsele passiivseid boonuseid annavad.

Alguses on ainult üks kangelane, kuid aja jooksul saate avada uusi tegelasi. Enne lahingut valige, milline neist endaga kaasa võtta, mõnikord otsustab see lahingu tulemuse.

Kaitse ajal on teil enne lahingut valida mitme erioskuse vahel. Nendel oskustel on jahtumisaeg, kuid nende kasutamine päästab mõnikord lootusetuna näivas olukorras.

kangelast, torni ja oskust, mida saate lahingute vahepeal täiendada, kulutades selle valuuta peale, mille teenite tasemete täitmisega. Oskuste ja kangelaste puhul on kõik selge, kui palju sa neid pumpad, on nad nii tugevad juba uue lahingu alguses.

Ehitada saab ainult algtaseme torne, omandatud uuendused võimaldavad neid mängu jooksul vaid teatud määral tugevdada. Kuid järgmisel tasemel tuleb neid uuesti arendada, nii et täiuse omandamisega avaneb võimalus seda rakendada ainult lahingute ajal, kuid selleks peate iga kord uuesti ressursse kulutama.

King Of Defense: Merge TD mängides ei hakka igav, mängu uuendatakse regulaarselt ja pühade ajal korraldatakse selles temaatilisi võistlusi.

Kui järgite sellel lehel olevat linki, saate Android-s tasuta alla laadida

King Of Defense: Merge TD.

Hakkake kohe mängima, kui teile meeldivad tornikaitsemängud, siis see mäng meeldib teile!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more