Järjehoidjad

Kuningriigi kokkupõrge

Alternatiivsed nimed:

Kingdom Clash taktikaline strateegia mobiilseadmete jaoks. Graafika on koomiksistiilis hea. Häälnäitlemine ja muusikaline valik vastavad mängu üldisele stiilile.

Mängus peate juhtima lahinguid erinevates geograafilistes piirkondades. Looge võitmatutest sõdalastest meeskond ja arendage komandöri annet.

Krunt on olemas. Minge lahingusse taaselustatud iidse kurjusega, mis on vallutanud kogu maailma.

Teid ootab palju huvitavaid lahinguid, mida pole lihtne võita.

  • Koostage oma sõdalased enne lahingu algust nii, et saaksite lahingu ajal eelise
  • Värbage oma armee tugevdamiseks kangelasi
  • Täiendage oma üksusi, kui nad saavad lahingukogemusi
  • Vabastada maad ja linnad
  • Varustage oma meeskond kõige surmavamate relvadega ja riietage oma sõdalased rasketesse soomustesse

Kingingriigi kokkupõrget on lihtsam mängida, kui olete põhilised juhtnupud selgeks õppinud.

Käige läbi arvukalt lahinguid ja muutuge iga lüüa saanud vaenlasega tugevamaks. Alati ei võida lahinguväljal tugevaim ja arvukaim armee. Suur tähtsus on õigesti valitud taktikal ja jõudude joondamisel enne lahingut.

Iga uus lahing on raskem kui eelmine. Lisaks tavalistele vaenlastele kohtate ülemusi. Need on kõige ohtlikumad sõdalased, nad juhivad oskuslikult oma vägesid. Võitu ei anta alati esimest korda. Võimalik, et peate lahinguväljal proovima erinevaid taktikaid, enne kui saate vaenlase armeed võita.

Õnneks saate lisaks tavalistele sõdalastele oma armee ridadesse värvata legendaarseid kangelasi. Igaüks neist suurendab oluliselt võiduvõimalust.

Kaaluge maastikku ja maastiku tüüpi, kus võidelda. Asetades oma sõdalased õigetesse kohtadesse, võite saavutada taktikalise paremuse, võimaldades teil hõlpsalt võita isegi tugevamat vaenlast.

Lisaks loole saate esitada väljakutse teistele mängijatele üle maailma ja teada saada, kes teist on andekam komandör. Kui teil pole õnne ja te kaotate, ärge heitke meelt. Edu saab saavutada ainult tugevate vastastega võisteldes.

Ära lõpeta mängimist. Iga päev mängu sisse vaadates ootavad Sind toredad boonused ning nädala lõpus võid saada veelgi väärtuslikuma auhinna.

Mängusisene pood värskendab sortimenti regulaarselt. Saate osta erinevaid ressursse, varustust ja ka relvi. Osa pakkumisi saab tasuda mänguvaluutaga, ülejäänu on saadaval ainult raha eest. Riigipühadel kehtivad allahindlused. Kas kulutada raha või mitte, on teie otsustada. Saate täielikult mängida ilma vahendeid investeerimata. Ostu sooritades avaldate tänu arendajatele tehtud töö eest ja toetate edasist arengut.

Mäng saab värskendusi. Aja jooksul on huvitavaid asukohti ja muud sisu rohkem. Lisatakse uusi kangelasi ja vaenlasi.

Android-s saate tasuta alla laadida

Kingdom Clashi, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakkake kohe mängima, et saada komandöriks, kes päästis kogu maailma kurja orjusest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more