Järjehoidjad

Kuningriigi tegija

Alternatiivsed nimed: Kuningriigi ehitaja

Kingdom Maker ei ole lihtne strateegia tõelise kuningriigi loomiseks

Kingdom Makeri strateegia ilmus 2022. aasta aprillis ja on juba võitnud fännide armee. Kurikuulsa mängustuudio Scopely loojad, kellel õnnestus luua paar legendaarset erinevas žanris mängu. Nüüd on nende käsi jõudnud sotsiaalse komponendiga strateegiate poole. See tähendab, et olete kõigis oma kuningriigi sündmustes otsene osaline. Ehitage, võitlege, arendage, määrake, uurige. Kõik on sinu kätes, mu isand!

Kust algab isanda või daami tee?

Teie meeskond on seitse päeva naasnud oma väikesesse külla. Ja nüüd on saabunud naasmise hetk, kuid keegi ei kohta sind - osa elanikke kadus, osa tapeti. Selgub, et orkid olid teie äraolekul täiesti lahti. Seetõttu on teie ees veel lahingud, kuid see on hiljem. Nüüd, mängu jätkamiseks valige oma vorm, isanda või daami vorm. Ja teabe saamiseks võtke ühendust ellujäänutega. Tõepoolest, orkid asusid elama lähedale ja ründasid sageli. Viimati tapsid ja viisid minema peaaegu kõik tsiviilisikud. Peate puhastama lähedalasuvad territooriumid ja kaitsma oma inimesi. Kasutades meeskonda, kellega saabusid, ründa ja hävita neid. Pärast lahingut öeldakse teile, et kroon päästeti ja see ootab teid troonisaalis rinnas. Peale rinnakorvi avamist lendab sealt välja öökull, kes järgneb sulle mänguga tutvumise rajal ja annab nõu edasi arenemiseks. Kuula teda!

Owl on teie mänguassistent. Treenige koos temaga. Esmalt ehitage tootmishooned:

  • talu - toodab toitu; vajab sõjaväe hooldust;
  • saeveski - toodab puitu; kasutatakse hoonete ja lahingumasinate ehitamiseks;
  • karjäär - toodab kivi; kasutatakse ka hoonete jaoks.

Järgmiseks ehitage kaitsemüürid ja kasarmud, et palgata sõdureid. Alustuseks piisab kuuekümnest miilitsast. Määrake nad lordile või daamile (olenevalt sellest, kelle olete valinud) ja minge oma esimesele väljasõidule. Linnast mitte kaugel asub veel üks väike orkide laager – see on teie esimene eesmärk. Pärast lahingu võitmist saate tasu ressursside kujul. See lõpetab koolituse ja saate teha kõike, mida soovite. Näiteks naaske paleesse ja sigitage koos oma daami/isandaga. Lõppude lõpuks on armastus imeline!

Kingdom Maker ei tähenda ainult ehitamist ja võitlemist

Alguses võib tunduda, et mäng on tavaline koopia tavalisest strateegiast, kus tuleb vaid ehitada ja võidelda. See on osaliselt tõsi, kuid arendajad on teie tööülesannete territooriumi laiendanud, sest olete isand ja vastutate palju. Näiteks järglased. Ilma selleta oli keskajal tugevat riiki võimatu luua. Kui palju tsivilisatsioone hukkus ilma pärijata? Palju.

Asukoht ja logistika teie kuningriigis mängivad samuti olulist rolli. Vaenlast rünnates peate maksimeerima tema kaotusi ja minimeerima oma kaotusi. Kuidas seda saavutada? Kaitse- ja tööstusrajatiste õige asukoht. Asetage seintele kaitseks piisavalt vägesid ja ehitage perimeetri ümber palju lõkse.

Tegelikult on väga raske loetleda kõiki mängus saadaolevaid funktsioone. Ütleme lihtsalt, et mäng Kingdom Maker on teie tähelepanu väärt.

Kuidas Kingdom Makerit tasuta arvutisse või sülearvutisse alla laadida? Klõpsake vastavat nuppu mängu nime kõrval ja järgige juhiseid. Või kasutage mõnda saadaolevatest Androidi emulaatoritest ja mängige sellega.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more