Järjehoidjad

Kuningriigid ja lossid

Alternatiivsed nimed:

Kingdoms and Castles on linnaplaneerimise simulaator koos majandusstrateegia elementidega. Mäng on saadaval arvutis. Graafika on siin ilus, 3D, tehtud koomiksistiilis. Häälnäitlemine on hea, muusika on meeldiv ega väsi pikalt mängides. Jõudlusnõuded ei ole väga kõrged, optimeerimine on olemas.

Kuningriikides ja lossides on teie ülesandeks ehitada oma kuningriik ilusasse kohta. Enne alustamist läbite lühikese koolituse, kus teile näidatakse, mida teilt nõutakse ja kuidas mängu juhtida. Selleks on arendajad koostanud lihtsad ja arusaadavad näpunäited.

Põhimissiooni täitmine ei ole nii lihtne, kui võib tunduda, mängu alguses on teil vaid väike küla, teha on palju:

  • Korraldage ehitusmaterjalide kaevandamist ja varuge talveks toiduaineid
  • Tühjendage põldude jaoks ruumi ja saatke talupojad neid tööd tegema
  • Ehitage linnaelanikele uusi maju, töökodasid ja tehaseid
  • Ehitiste uuendamine nende tõhususe suurendamiseks
  • Looge asula ümber kaitsejooned, et vältida võimalikke rünnakuid teie inimeste vastu
  • Varustage elanikkonda kõige vajalikuga, nad ei vaja mitte ainult toitu, vaid ka riideid, ravimeid, meelelahutusvõimalusi ja templeid

Siin on nimekiri kuningriikide ja losside peamistest tegevustest arvutis.

Edu saavutamiseks peate suutma reageerida muutuvatele prioriteetidele ja võtma õigeaegseid meetmeid elanikkonna õnnelikuks hoidmiseks, vastasel juhul ootavad teid probleemid.

Hoidke silm peal sellel, mida hetkel kõige rohkem vaja on ja proovige selliseid soove täita, kuid alati ei tasu kiirustada. Ressurssidega tuleb targalt ümber käia, eriti mängu alguses. Kõike pole võimalik korraga ehitada, peate tasakaalustama erinevate ülesannete vahel, valides kõrgeimad prioriteedid.

Mida kauem mängite, seda keerulisemaid missioone peate täitma. Nii on kuningriikide ja losside mängimine kogu aeg huvitav. Maailmas, kuhu mäng teid viib, on kõik võimalik, paljudel selle elanikel on maagilised võimed. Seetõttu peate kaitsma oma kuningriiki mitte ainult barbarite hõimude, vaid ka draakonite ja muude koletiste rünnakute eest.

Hoolimata ohust on mängumaailm äärmiselt ilus, loodust saab imetleda kaua, iga maastik on kordumatu. Isegi pilved tekivad juhuslikult ja siin ei saa olla kahte identset pilve.

Mängul on palju fänne üle kogu maailma. Arendust rahastati platvormil nimega Fig, kus projektiga koguti 725% vajaminevast summast.

Te ei vaja mängimiseks Interneti-ühendust, lihtsalt installige mäng ja saate lõbutseda isegi võrguühenduseta.

Kingdoms and Castles tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta, külastades Steami portaali või järgides sellel lehel olevat linki. Vaata, võib-olla on täna hinda oluliselt alandatud.

Hakka mängima kohe ja muutke väike küla jõukaks kuningriigiks, kus kõik inimesed elavad turvaliselt ja lihtsalt!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more