Järjehoidjad

Kuningriigid taassündinud

Alternatiivsed nimed:

Kingdoms Reborn on linnaehituse kaardistrateegiamäng. Mängust leiate üsna hea graafika. Arendajad püüdsid muuta mängu realistlikuks ja nad said sellega hästi hakkama.

Enne Kingdoms Reborni mängimist valige kaardi suurus ja muud mänguvalikud.

Mäng algab pärast kataklüsmi, mis raputab kogu planeeti. See oli ebanormaalne jahtumine, millega kaasnesid epideemiad. Nende juhtumite tagajärjel oli tsivilisatsioon hävingu äärel. Teie ülesanne on taastada kaotatud suurus, alustades kõike uuesti.

Edu saavutamiseks vajate:

  • Ehitage linnu
  • Laiendage osariigi piire
  • Jälgige rahvastiku kasvu
  • Uute tehnoloogiate uurimine
  • Määrake õigesti arengutee

Need on vaid mõned kasulikud valdkonnad, millele tasub tähelepanu pöörata.

Asula asutamiskohta valides tuleks püüda leida asukoht, kus vajalikud ressursid asuvad lähedal. Mängu alguses mängib kõige olulisemat rolli puidu, kivisöe ja kivi kättesaadavus. Lisaks on hea, kui lähedal asuvates metsades on palju viljapuid ja hädavajalik, et läheduses oleksid veekogud.

Vaadake ka mulla viljakust. Kui kõik vajalik on läheduses, kuid pinnas ei sobi põllukultuuride kasvatamiseks, on väga raske elanikkonnale toitu pakkuda ainult jahipidamise ja kalapüügiga.

Kui olete asukoha otsustanud ja väikese küla loonud, avate iga kahe ja poole minuti järel kaardi, millel on mitu võimalust hoonete või teatud tehnoloogiate uurimise jaoks. Tehes õige valiku, arendate asustust järk-järgult. Oluline on õigesti hinnata, mis on teie linna jaoks praegusel mänguhetkel vajalikum. Ei tasu ehitada näiteks sepikoda, kui pole veel metallide kaevandamist selgeks saanud.

Perioodiliselt saate mängus ülesandeid. Ärge kiirustage neid kohe täitma. Mõnikord on mõttekas oodata ja ressursse juurde koguda.

Areng toimub etapiviisiliselt. Kui kõik vajalikud tingimused on täidetud, algab uus ajastu, mis toob kaasa palju uusi tehnoloogiaid. Ehitamiseks vabanevad uued tööstus- ja elamud.

Rahvaarv mängus tuleneb teie territooriumide suurendamisest, kui piirkonnas on sõbralikke asulaid. Toimub väike loomulik rahvaarvu juurdekasv, pluss aja jooksul rajate rändekeskusi.

Mängul on mitmikmäng, võrgus mängides ei jää teie linn kaardil üksi. Kuid sel juhul on parem valida asula jaoks kontinendi kauge nurk, et arenenumad naabrid ei takistaks edu saavutamist.

Siin muutuvad aastaajad. Püüdke moodustada piisav söe või küttepuidu varu, et elanikkond saaks selle perioodi valutult üle elada. Inimestele ja majapidamisele on vaja luua toiduvarud.

Kevade tulekuga naaseb kõik oma tavapärasesse rütmi ja oma asulat on lihtsam edasi arendada, kuid ärge unustage, et ees on veel palju talvesid.

Kingdoms Reborn tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Saate seda mängu osta Steami platvormilt või ametlikult veebisaidilt.

Tsivilisatsioon on väljasuremise äärel ja ainult teie tark juhtimine võib väikesele ellujäänute rühmale edu tuua. Installige mäng kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more