Järjehoidjad

Kingdoms of Amalur: Reckoning

Alternatiivsed nimed: Kingdoms of Amalur: Reckoning

Game Kingdoms of Amalur: Reckoning on ühe mängija rollimäng, mis loodi pärast kirjaniku Robert Salvatore. Meetmed Mäng toimub maagiline koht: Alamura kuningriigid.

Arvutimängude Kingdoms of Amalur: Reckoning saate alla laadida mis tahes veebilehe, mis pakub seda funktsiooni.

Enne mängu arendajad soovitavad näha umbes Kingdoms of Amalur: Reckoning video. Sissejuhatav video esile enamasti kõik funktsioonid mängu.

Mängus Kingdoms of Amalur: Reckoning külalistele võib olla erineva keerukus: nii lihtne ja keeruline.

Mäng Kingdoms of Amalur: Reckoning mängima hakkad puhtalt lehelt. Mängus sa ärkad seas surnukehad, pärast naasmist surnud. Sinu iseloom mõistab, et ta on väga tugev magic, tänu millele teie võimuses, et muuta kogu oma maailma.

On pidev lahingud vastasseise, oma iseloomu on vaja avada saladus tema surematus ja lõpetada paha, et valitseb juba aastaid.

Alguses mäng Kingdoms of Amalur: Reckoning Sa pead valima mis rassi kohtleb oma iseloomu:

1) Almain (aadlikud) - on rikas ja ärahellitatud inimesed. Neil on teadmised alkeemia ja kipuvad veenda, kuid teab ka sepatööd.

2) VARANI (ekslemine inimest) - need inimesed ei ole õnnelik elu, ja need olid kaetud viha. Nad võivad avastada nähtamatu ning tegelda kaubanduse ja saab valida lukud.

3) Ljosalfar (hele päkapikud) - on positiivsed inimesed, kes elavad metsas. Neil on teadmised alkeemia ja tootmine kristallid ja hajutada magic.

4) Dokkalfar (tume päkapikud) - see on paha päkapikud, kes on valel teel. Nad võivad toota kristall ja on võimed veenmise ja stealth.

Ka mäng Kingdoms of Amalur: Reckoning on kolm puud klassid:

1) Warriors - on kõige võimsam ja julge klassi.

2) Magee - need on teadmised alkeemia ja maagia ilm.

3) Kurjategijate - see on kõige kavalam ja tark klass, mis ei karda midagi.

Teie võidelda oskuste sõltub täpselt, mida klassi te teene. Sinu välimus sõltub ka valitud klassi.

Mängus Kingdoms of Amalur: Reckoning relva sa mängida sõltub klassi, et valida

1) Warrior - erinevad mõõgad ja haamrid.

2) röövel - pistodad, longbow, mõõgad haldjad.

3) mustkunstnik - wands, tšakra, scepters.

Kas mäng Kingdoms of Amalur: Reckoning kivid, mis sinagi võid kasutada asemel relvi. Neid nimetatakse enchanted tarvikud. Nende hulka kuuluvad: sõrmused ja ainulaadne kaelakee.

Mängus Kingdoms of Amalur: Reckoning kasutab süsteemi säilimist, mille mängija saab avada teiste saatus.

Sukeldu uskumatu maailm Kingdoms of Amalur: Reckoning, teab kõiki selle võimalusi! Ära lase laskumine vaenlased ja vabaneda oma maailma iidne kurjus.

Edu ​​nende ülesannete täitmisel!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more