Järjehoidjad

King's Bounty 2

Alternatiivsed nimed:

King's Bounty 2 on mäng, mis ühendab RPG-stiilis liikumise üle maailma käigupõhise võitlussüsteemiga. Vaatamata sellele, et mäng on sisuliselt mängude seeria jätk, on parem seda eraldi võtta, sest see ei sarnane eriti oma eelkäijatega ega jätka eelmistes osades alustatud lugu. Sinust peab saama fantaasiamaailma elanik, kus on mustkunstnikud, nekrutid, kurjad vaimud ja rüütlid. Avastage värvilist maagiat täis maailma ja arendage oma kangelase oskusi, et lugude kampaania lõpule viia.

Enne kui hakkate mängima King's Bounty 2, valige kangelane, keda kogu mängu jooksul juhite. Kokku on valida kolme tegelase vahel.

  1. Sõdalane Aivar
  2. Nõia Katarina
  3. Palladin Elsa

Peamine erinevus nende vahel on nende välimus ja väike komplekt juba välja töötatud omadusi, nende märkide tasandamine ei erine. Seetõttu saate valiku tegemisel juhinduda peamiselt sellest, milliseid tegelasi on teil mängu ajal hea meel vaadata. Saate valida, millist kooli arendada. Kokku on neli kooli.

  • Telli
  • Tugevus
  • Anarhia
  • Meisterlikkus

Teatud oskusi arendades saate valida, kas aidata kangelasel saada sõdalaseks või maagiks. Kõigi nende koolide uurimine võimaldab kasutada vastavaid armeed. Korral on sõdurid. Jõus on trollid, päkapikud ja metsalised. Anarhias on surnud ja petturid. Meisterlikkuses on mitmesuguseid maagilisi olendeid.

Tähelepanu tasub pöörata armeede valikule, kuna kõik neist ei saa omavahel hästi läbi. Näiteks kui teie meeskonnas on ordu ja anarhia armeed, vähendab see moraali ja lahinguväljal vähem tõhusust. Mängus rakendatakse ühe või teise kooli pumpamist veidi ebatavaliselt. Lugu võtmepunktides läbides saab ülesande täitmisel võimalikuks valida, millises koolis õpid.

Koguge reisimise ajal sõna otseses mõttes kokku kõik ja viige see aia äärde, et saada armee värbamiseks ning varustuse ja relvade ostmiseks vajalikku raha. Arendajad on töötanud detailide kallal, nii et näete kogu varustust, mida teie kangelane kannab, ja relvi, mida ta võtab. Sellist tähelepanu detailidele ei leidu kõigis selle žanri mängudes.

Võitlusrežiimis jagatakse lahinguväli traditsiooniliselt kuusnurkseteks lahtriteks. Üksused käivad kordamööda. Peategelane asub üksuste taga ega osale otseselt lahingus, ta juhib ainult armeed. Mõned üksused on sõdalaste üksused ja kui nad saavad kahju, siis nende arv väheneb. Saate taastada nende üksuste koosseisu pärast lahingu lõppu, kui vähemalt üks sõdalane meeskonnast ellu jääb. Mängu süžee on huvitav, tegelased on armsad ja ülesanded, millega mängu ajal kohati kokku puutute, ei puudu huumorist.

King's Bounty 2 tasuta allalaadimine kahjuks ei tööta. Kuid mängu saab hõlpsasti osta Steami mänguväljakul või ametlikul veebisaidil. Praegu saad valida endale meelepärase kangelase ja asuda seiklema kuningriiki, kus valitseb maagia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more