Järjehoidjad

Kings & Queens: Solitaire mäng

Alternatiivsed nimed:

Kings Queens Solitaire Game on mõistatuskaardimäng, milles on palju pasjanse. Graafika on koomiksistiilis värviline, mis on selle žanri mängude norm. Muusika on mõnus ja helid realistlikud.

Sellest mängust leiate korraga mitut erinevat tüüpi pasjanssi:

  • Püramiid
  • Kolm piiki
  • Kuningad ja Daamid

ja palju muud.

Mõnel mängus esitatud pasjanssimängul on mitu nime, pole vaja neid kõiki selles loendis loetleda. Kui olete algaja, tunnete need kindlasti ära, kui näete või õppite reegleid.

Mäng toimub uskumatult kaunite maastike taustal, mis rahustavad ja rahustavad.

Isegi kui te pole kunagi selliseid mänge mänginud, peaksite seda kindlasti proovima. Ärge kartke, et te ei pruugi kõigist peensustest kohe aru saada. Tänu koolitusele, mille peate läbima, saate niipea, kui hakkate Kings Queens Solitaire'i mängu mängima, kiiresti omandama kõik funktsioonid.

Saadaval on

Erineva raskusastmega pasjanssi, seega on huvitav mängida nii algajatele kui ka juba kogenud mängijatele.

Mängu käigus ülesandeid täites leiad aardeid ja hinnalisi rubiine, mis tulevad kasuks mängusisest poodi külastades.

See võimaldab teil mängu vastu pidevalt huvi säilitada.

Sa ei väsi mängimisest, mängu raskusaste suureneb koos kaardimõistatuste lahendamise kogemusega.

Saate mängida nii teatud tüüpi pasjanssi, mis meeldivad teile rohkem kui teised, ja omandada need kõik, saades seda tüüpi mängu meistriks.

On igapäevaseid ülesandeid ja nende täitmiseks peate olema osav kõigi mängus esitatud pasjanssimängude lahendamises. Iga päev on teatud igapäevaste ülesannete keerukus erinev. Kui teil ei õnnestu neid kõiki lahendada, ärge muretsege, mõnel teisel päeval saate kindlasti hakkama ja aja jooksul teenite iga päev kõiki ülesandeid lahendades hõlpsalt auhindu.

Mäng aitab teil transpordis huvitavalt aega veeta või saate sellele pühendada terve päeva. See on teie enda otsustada. Mängida saab enne magamaminekut, maastikud, mille vastu mäng toimub, mõjuvad rahustavalt.

Mänguviis on põnev ja tõenäoliselt ei hakka teil ajaga igav. Rakendus võtab väga vähe mälu ja sellel on alati koht teie nutitelefonis või tahvelarvutis. Mäng ei vaja püsiühendust Internetiga, nii et saate mängida kõikjal ja igal teile sobival ajal.

Sel hetkel, kui sul igav hakkab, pidage meeles, et teie seadmes on rakendus, mis võib teid lõbustada.

Mängusisene pood võimaldab teil pasjanssimängude lahendamisel teenitud kuldmünte ja rubiine kasutada uute kaarditagaste või taustapiltide ostmiseks. Nii saate välimust oma maitse järgi kohandada ja muuta mäng selliseks, nagu soovite.

Selle lehe lingil klõpsates saate Android-s tasuta alla laadida mängu

Kings Queens Solitaire.

Installige mäng kohe ja sukelduge kaardimõistatuste maailma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more