Järjehoidjad

Kings Age

Alternatiivsed nimed: Age of Kings

Kings Age lauamäng on kõik fännid online strateegiate ja eriti inimesi, kes on hull keskaeg, rüütlid ja kindlused. Siin saab kuningas ja suutma läbida mõõgad feodaalne sõdu teiste online mängijatega. Hakka võimas ja teie loal püstitatakse uued ja vanad linnad tühjendada.

Mängida Kings Age Online peate olema läbinud lihtne registreerimine mängus Kings Age. Teil on vaja ainult:

1. Vali oma varjunimi.

2. Vali uus salasõna teada ainult sulle.

3. Sisesta oma e-posti aadress.

4. Kinnita oma aktsepteerimise tingimused ja andmekaitse.

5. Seejärel oma e-mail saadetakse talle mängust ja klõpsates link kirja hakkad mängima mängu online Kings Age.

Kontrollides Kings Age on lõppenud, tuleb valida maailma (kaart), mis hakkab arengut oma linna. Peamised erinevused kaardid, millel on kaardid nii algajatele kui ka kogenud mängijaid. Kuna sa ei ole veel arenenud linn ja tema kogemusi hoone parem valida mängida Kings Age kaart algajatele. Teised mängijad sellel kaardil sobivad teie tasemel.

Kings Age online mäng hakkab teile kui valitseja väikese lossi ja seda ümbritseva mitu aakrit maad veres, kus see on veel mõned cast teie tegelema loodusvarade kaevandamise. Nüüd saad otsustada, kas need maad ümber suurepärane kapitali oma kuningriiki.

Castle on südames oma lahenduse. Mida kõrgem on lukk sul on, seda kiiremini ehitus oma maa. Kui oma lossi jõuab tasemele 15, siis saab lammutada ehitisi.

Online Game Kings Age teeb väikseimgi realism selle järgi, mida sa ei saa lõputult koondada ressursse. See on piiratud suurust oma laost. Rohkem ruumi, rohkem ressursse saab säästa. Kui ladu on täis, lõpetage loodusvarade kaevandamise.

Kings Age Internetis arendada oma hoonete loodusvarade kaevandamise (saeveski, kivimurrus minu maagi kaevandamine, mill) Sa parem kasv nendest vahenditest oma laost.

Samamoodi käigus linna arengut siis on võimalik, et ehitised, näiteks:

Refuge. Siin oma teemasid suudab varjata vaenlase rünnakud ja säästa ressursse.

Kasarmud. Siin teete tööle sõdurit ja nende saatmist sõtta. Mida kõrgem on kasarmu, seda tugevam oma sõdureid.

Linnamüür. Kui te rünnata vaenlase lossi suurendab võidelda võimeid väed.

Versioon. Siis dial veoloomad haagiselamute kaubandussidemete tugevdamine.

Market. Turul saab osta erinevaid kaupu ja saadab haagissuvilad koormatud. Mida suurem on turg, seda rohkem haagissuvilad.

Alchemist. Siin läheb arendamise igasuguseid ebatavalisi asju siiski kasulik oma kuningriiki.

Memorial. See on monument keskel asula, mis on võimalik ehitada alles siis, kui olete kõik ehitised on saavutanud oma maksimaalse taseme. Kasu suur kuju - see suurendab turvalisust oma väed lossi 50%.

Game Kings Age Online pakub paindlikke valikuid väed. Igal üksusel on oma võimeid ja spetsialiseerumine.

Kui teil on vähe raha ja aega, et valmistada kvaliteediga armee, võite pöörduda värbamisel põllumajandustootjatele. Üksi, nad on väga nõrk, kuid kuna nende suur arv ja paranenud kaitse lossi salvestada saatuse.

Oda ei ole väga tugev võrreldes teiste matkamine gruppides, kuid hea vastu paigaldatud rüütlid. Templars - suu sõdurid mõõkadega. Üsna ohtlik teistele matkamine rühma. Vibukütid on alati nagu toetav roll. Samuti on pööraseks. Rüütellik ratsaväe üksused vaja kiiresti ja purustamine puhub.

For luure vaenlase jõududega, saate rendi teenuseid spioonid. Sest rünnak lukud mängu ja tingimusel ram Catapult (trebushe).

Sinu linnus on ülistanud kõiki online kingdom tänu oma edukale kampaaniad ja kaubanduse haagissuvilad jõudnud kõige kaugemates maailma paikades ja toob neile ütlemata rikkust. Sinu nimi mainitakse aukartust ja lugupidamist. Kings Age kontroll ootab sind!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more