Järjehoidjad

Kingi Bounty

Alternatiivsed nimed: Kingi Bounty

King Bounty - arvuti omakorda põhinev mäng. Esimene strateegiline ja rollimäng välja aastal ühe tuhande üheksasaja üheksakümne, sarja populaarsemaid mänge fantaasia žanr. Kingi Bounty mäng, mis esmapilgul võib tunduda midagi, mis tõmbaks tähelepanu. Aga kui sa ikka vaatad, kui sa mõistad, et ainus koht, kus saab tutvuda taoline huvitav fantastiline iseloom nagu Viking. Kingi Bounty mäng legend of kangelased väljamõeldis.

See, kui sa loed ja vaadates kõik võimalikud andmed selle mängu otsustavad mängida, siis tuleb külastada veebilehte, kus antakse teile võimalus mängida Kingi Bounty laadida. Kingi Bounty mäng download on üsna lihtne asi, mida meeles esinemine sellise programmi või torrent download.

Sisuliselt mäng King Bounty on oma iseloomu lahingud kurja vaenlase, nagu koletised ajal tema putishestviya. Kõik tegevus toimub territooriumil Endor sisse Darion. Mäng Kings Bounty on standard iga arvutimängu, alguses on vaja luua ja valida oma iseloomu. Siin on vaja mõelda ka valiku seisundi iseloomu mõjutab kogu tema mängimist. Esiteks, ärgem tutvuda omane kõikidele ettepanekutele.

Just hiljuti seeria mängud Kuninga Bounty uuenemine vabastamist uue seeria nimega King Bounty Warrior North. Siin on teil valida kolme märki:

• Viking

• Skald

• Magus.

Viking - peamine ja ainult kvaliteetset kapten lahinguväljal, mis kasvab kiiremini kui mis tahes kaitse ja rünnak. Ka ainult niisuguste fenomeniks resistentsuse põhja ja absoluutse raev. Lükkame põhjustades palju kahju vaenlane, peaaegu ei ole Patera.

Skald - pluss - valdusse magic. Tema tugevus on võitluses meeleolu ja sõdurite arv, mis ta rikastab jõud on parim liider, magic. Ta on ka võimu ülestõusmine ja ravida haavatuid.

Magus - samuti on võime magic - ruun. See täht ei tugine jõus või armee, ta loodab ainult tarkust ja sügavat mõju. Ainult tema käsutuses, võime - kõrgema maagia ja alkeemia. Magus giidiga taktikaline, läbimõeldud lahendused, et saada liitlased ja nõrgestades vaenlasi või lihtsalt purustada vaenlase voolu magic.

Kings Bounty mäng on huvitav ja lõbus. Aga mees mängijad naudivad pilte tähemärki - kaaslased, olemasolevate kaitsta peategelane - Valkyries. Siin saad täita ja isegi päkapikke, kes teid kaitsta. Sul on teedel külastada turgudel ja kauplustes on need märgid, mis ei ole eriti mõjutada gameplay.

Game King Bounty tehtud pikkupidi kvaliteetne graafika, eriti kui arvestada hiljutist seeria mängud. Samuti pakutakse muusika, mis vaid rõhutab, milline on mängu edukalt.

Kas hakkame gameplay. Kaitsetud inimesed ootavad ilming oma julgust ja teie abi. Hea mäng!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more