Järjehoidjad

King Stars

Alternatiivsed nimed: Masters of the Universe

Online Masters of the Universe - tasuta veebipõhine multiplayer rollimäng ruumi, on vaja kasutada strateegiat. See põnev fantaasia maailmas, kus tuhanded mängijad samaaegselt elame. Ühenduse sõjakas virtuaalne maailm, kuid samal ajal ja sõbralik. Te kindlasti kohtuda paljude huvitavate inimestega, kes ei ole lihtsalt hea meel, et sinuga suhelda, kuid lõpuks need ustavad sõbrad. Mängijad, kes leiavad ühise keele üksteisega teha liidud. Seega King Stars mäng muutub veelgi huvitavamaks. Scale lahingud toimuvad Inter ruumi ei jäta kedagi ükskõikseks. Leia oma koht siin kosmoses, nii et aja jooksul üha enam laiendada oma mõju. Planet, mida peab olema alguses, nõuab hoolt ja tähelepanu. Lõppude lõpuks, see on teie kodu, kus saab tegeleda ehitus loomine laevade väed koolitus ühikut. Töötada oma taktika ja jälgida, et eesmärk! Uskuge - te kõik õnnestub!

Nice et läbipääsu gameplay ei pea arvuti suure süsteemi nõuetele. Võite julgelt mängida King Stars, kui teil on Interneti-ühendus, standard brauser (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera) ja installida Flash Player versioon 9. 0 või suurem. Selle kasutamiseks on vajalik registreerimise mängu King Stars. See lihtne protsess ei ole aega. Logige ametlikul kodulehel ja täitke vorm need väljad: nimi, e-posti, parooli, nime planeedil. Siis Masters of the Universe registreerimine saate määrata universum, kus sa tahad olla. Lisaks on vaja kokku leppida mängureegleid. Nüüd võid minna kohtuda põnev seiklus!

Ära muretse, et alguses on raske toime tulla gameplay elemente. Igal sammul sa ootad vihjeid, mille järel saate kiiresti õppida. Samuti on võimalus saada nõu kogenud mängija. Tulevikus jõuda teatud arengutaseme, saab palgata kogemustega nõustajad, kes mitte ainult ei aidata teil edu, kuid ka hoida silma peal ehitus ja aruande riigi armee. Staaž assistendid sõltub makstud summa oma teenuste eest. Kuid kõik see hiljem, kuid nüüd on kasutada seda, mida nad on. Alustada arengut planeedi ehituse esimese korrusmajades. Esimene korrus, muu hulgas on ehitatud kiiremini. Siis kõik ei ole nii kiire. Mida kõrgem on ehitus, seda rohkem aega ja vaeva kulub. Arendamine, nagu ka kõik muu mäng maailmas edasi vaikselt, ilma kiirustamata ja sebimine. On muidugi, kuidas kiirendada, kuid see on seda väärt sõita hobused? Pärast aeglane võimaldab teil mitte kaotada silmist vajalikud andmed, ja on hea mõelda tegevus, et mitte teha rumalaid vigu. Sul on alati aega, et arendada nutikas taktikaline liigub.

Teha ehitamine, samuti uute kosmoselaevade, peate ressursse. Ilma nendeta isegi ei saa korraldada armee. Sest mida iganes sa võtsid, nõutud olulised investeeringud. Et seda teha, ja seal on metall, kristall, deuteerium, päikese-ja hüdroenergeetika. Metall ja kristallid - kõige sagedamini kasutatavad vahendid. Solar hüdroenergeetika hingata elu oma ettevõte planeedil. Pärast palju tööd on tingitud energia. Deuteeriumi ja võimaldab kiiremini ehitus ja koolitus sõdurite ja arengut laevad. Aga siis olema deuteerium vlazhivat reaalne. See on kuni teile, et mitte kohustus osta.

Kontrollida oma iseloomu, siis täita erinevaid külalistele. Ülesandeid, mis olid valmistatud Master of the Universe mängu lubada kogemustest ning saada kasulikke boonuseid. Sa pead jälgima, palju reitingupunkte. Kes tahab söövad taga? Pea meeles, et rohkem vaeva kohaldatakse mõjukamaks muutunud virtuaalse universumi. Tugevamad mängijad lihtsam võita lahinguid ja valida teised planeedid, ja kui sa ikka on liit, siis tee kõik kaardid teie kätes! Mängu mängida võrgus Master of the Universe koos oma liitlastega palju lihtsamaks. Lõppude lõpuks, on sul alati võimalus saada mingit toetust kuni materjali. Lisaks veenduge, et ajal oma sõbrad ei lase puudumine vaenlased hävitada seda, mida olete loonud nii hellalt.

Masters of the Universe mängima hakata kohe - ja sa kunagi ei kahetse seda. Paljud elamusi ootama kasutajad, kes julgesid väljakutse avatud ruumi. Näita, mida sa suudad seda! Kinnitada siin oma õigust teha! Edu sulle ja terasest päästiku!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more