Järjehoidjad

Kitten Match

Alternatiivsed nimed:

Kitten Match on mängu 3 puzzle mäng. Mängul on ilus koomiksigraafika, justkui vaataksid multikat, mitte ei mängiks. Häälnäitlemine ja muusika sobivad selle mängu jaoks suurepäraselt.

Mängul on süžee, mida puslemängude hulgas alati ei leia.

Lugu algab sellest, kuidas mängu peategelane, mida peate kontrollima, päästab talvepuhkuse ajal väikese armsa kassipoja külma eest. Järgmiseks tuleb varustada loomale koht ja maja ette valmistada uue üürniku tulekuks.

Mängus oled:

  • Mängige oma lemmikloomaga
  • Osta talle riideid
  • Tehke remondi- ja koduparandustöid
  • Ja muidugi lahendage mõistatusi

Samm-sammult paned peategelase maja tubade kaupa korda. Kõikide majas tehtud toimingute eest kulutatakse mängus teenitud punktid.

Mida kaugemale mängus liigute, seda kallimad on interjööri täiustamise toimingud. Lisaks remondile tuleb kassipoega ka toita, talle naljakaid riideid, mänguasju osta ja temaga mängida. Kõige selle jaoks on vaja ka mängus kaevandatud tegevuspunkte.

Mäng ise pole keeruline, see sarnaneb mis tahes teise mänguga seeriast kolm järjestikust. Kui paigutate kuubikud nii, et tekiks ühesuguseid ridu, saate mängus edeneda. Suuremate numbrite read võivad luua spetsiaalseid objekte, mis annavad kasutamisel erinevaid efekte ja aitavad mõnikord keerulisest olukorrast välja.

Kõik tasemed ei ole sama raskusastmega. Lisaks standardtasemetele on ka kõrgendatud raskusastmeid, mida pole esimesel korral lihtne läbida. Ja on veelgi raskemaid, mõnikord kulub nende ületamiseks mitu päeva, kuid selliste tasemete eest saab ka kaks korda rohkem tegevuspunkte.

Kui näed, et sul on enne kõigi ülesannete täitmist üks-kaks käiku puudu, võid osta mängusisese valuuta eest lisaliigutusi, kuid see on kallis, seega mõtle hoolega, kas see päästab sind või mitte.

Mälestusi lahendades jälgib teie lemmikloom. Ta näeb sellistel hetkedel väga armas välja ja tema harjumused on silmatorkavalt nagu päris kassil. Tundub, et arendajad kulutasid palju aega, et märgata, kuidas need naljakad loomad erinevates olukordades käituvad.

Mängus peetakse igal nädalal ja kuul lõbusaid võistlusi, milles osaledes võid võita huvitavaid auhindu, mis aitavad sul sagedamini mängida ja võita.

Pühade puhul korraldatakse temaatilisi üritusi, kust saate oma lemmikloomale hankida nendele päevadele pühendatud riideid või dekoratiivesemeid.

Mängul on tohutul hulgal tasemeid. Nende kõigi läbimiseks peate kulutama palju aega. Seetõttu naudite seda lõbusat mängu pikka aega.

Te ei väsi Kitten Matchi mängimisest kunagi. Arendajad ei unusta mängijaid rõõmustada, lisades uusi veelgi huvitavamaid etappe ja palju muud sisu, mis muudab mängu veelgi mitmekesisemaks.

Mängus saate vestelda teiste mängijatega ja isegi luua kogukonna, millega teie sõbrad liituvad.

Saate Android-s rakenduse

Kitten Match tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Kui teile meeldivad kassid ja teile meeldivad 3 mängu mängud, siis see mäng meeldib teile kindlasti, alustage mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more