Järjehoidjad

Rüütelkond: Rüütel

Alternatiivsed nimed: Rüütelkond

Rüütelkond: Rüütel – rüütli ja tema meeskonna raske elu

Knighthood on novell mängustuudiost Midoki Roleplaying Games, mis on loodud slasher-elementidega arkaad-rollimänguks. See tähendab, et peate lahingutes otseselt osalema. Puudub tegelase automaatne tasandamine ja automaatsed lahingud. Kõik oma kätega. Avastage kohti väikeses kolmest sõdurist koosneva rühmana, hävitage koletisi ja ülemusi, teenige kogemuspunkte, omandage leidlikkust ja võib-olla veab teid järgmises lahingus.

Lugu algab väikesel Seti saarel ühe väga noore mehega, kes unistab saada kangelaseks. Astelloni linnas kohtub ta rüütel Drakesoniga, kellest saab tema mentor. Just tema näitab, kuidas hoida käes mõõka ja kilpi, kuidas lüüa ja vastaste lööke peegeldada, kuidas kasutada löögikombinatsioone ja tekitada võimsa kinda abil maksimaalset kahju. Igas lahingus on sul kaks kaaslast, sa kontrollid ka neid, nimelt nende oskusi. Võid astuda lahingusse:

  • vibulaskja
  • sõdalased
  • mage
  • tervendaja

Igal neist on omad plussid ja miinused, millest saab aru vaid lahingute ajal. Katse-eksituse meetodil valige kaardi täitmiseks ideaalne meeskond. Asukohast teise liikudes kohtate hulkuvaid kaupmehi, linnu, loodusvarade kaevandusi, koletisekoopaid, mahajäetud aardelosse ja palju muud. Mida kaugemale kaardil liigute, seda ohtlikumaks see muutub ning teie kangelane areneb ja kogub jõudu. Edenedes avastate uusi kaardistamata maid, avastate loo üksikasju ja mõistate, et maailm on ohus ning kunagine võimas Vihaordu ei suuda seda enam kaitsta. Teie peamine eesmärk on vältida surma ja puhastada maa koletiste rünnakust.

Mängu

Knighthood: The Knight vana lugu uues ümbrises

Peamine ja kõige olulisem aspekt on see, et tegemist on rollimänguga. Nii et teie käsutuses on kangelane ja te pumpate teda:

  • tase üles
  • uute oskuste ja löögikombinatsioonide õppimine
  • leidke ainulaadseid esemeid
  • varustuse ja relvade uuendamine
  • arendada võimeid

Üldiselt tehke kõik, et ta ellu jääks ja võidaks. Ka teie kaks kaaslast aitavad teid selles. Nad katavad su selja ja ravivad haavu rasketel aegadel. Mandri kaart ise pole nii suurepärane. Kuid sellel on palju asukohti ja salajasi hooneid. Uurige neid järk-järgult, sest võite sattuda tõsise vastasega.

Lisaks kaardiga tutvumisele ärge unustage avada laekaid varustuse ja kulumaterjalidega. Siin peate lootma õnnele, sest rinnast saate nii legendaarse relva kui ka mäda roa, mida keegi ei vaja. Lihtsaid laekaid soovitame esialgu mitte taga ajada, vaid sihikindlalt avada neist vaid parimad. Legendaarsest rinnast saab ju legendaarset varustust.

Laadige arvutis PC alla Knighthood: The Knight ja alustage mängu tänu mis tahes Androidi emulaatorile. Levinuimad on Bluestacks ja Nox. Nende abiga saate jätkata oma lemmikmängu mängimist arvutis või sülearvutis. Samal ajal ilma nutitelefoni akut tühjendamata. Knighthoodi allalaadimiseks klõpsake nuppu ja järgige juhiseid.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more