Järjehoidjad

Knight Online

Alternatiivsed nimed: Knight Online

Uus mäng Knight Online erineb teistest online mängud, et see mängis suurt rolli inimsuhted. Esmapilgul teistest online-projekte, see ei erine, on erinevus ainult märgatav pärast mängu. See on multiplayer online mäng, mis leiad on suur hulk ülesandeid ja külalistele, mida on võimalik teha ise või paluda sõbral aidata. Korea arendajad on projekti IT master. Väärib märkimist, et kõik läbi kõrgeimal tasemel ja mäng oli tegelikult korralik. Ilus graafika, oma "highlight" erakordne gameplay, meeskonnatöö - armas komplekt omadusi, mis võivad huvi pakkuda iga mängija.

Tegelikult paljud gemyerov üle maailma on juba õnnestunud pöörata tähelepanu Knight Online ja hakkas pumbata projekti, viidates sõbrad ja tuttavad kollektiivseid jõupingutusi, et saavutada oma eesmärke. Muide see on ühisuse ja sama "highlight" mängu. Sa samuti enamikus teistes interaktiivne projektid peavad püüdma parandada oma tasemel täita ülesandeid, ja saada erinevaid auhindu ja esemeid püüdma võita esimene koht pingereas. Aga see pole veel kõik. Sul on ka aidata teisi mängijaid arendada oma oskusi ja edasi missioon, pumpamine tase ja saavutada edu. Vastastikune abi ja sõbralik inimsuhted on hinnatud palju suurem kui paranemine pildi oma iseloomu, osta kallis varustus ja relvad.

Kuna see artikkel me räägime sellest projektist online, see on lihtne arvata, et nii nagu enamik teisi online mänge, Knight Online registreerimine sa pead olema kindel, et alustada mängimist. Praeguseks online mänge ei leia sõna vene, kuid ei kiirusta, et olla hirmunud. Sa oled kogenud mängija, et oled näinud palju online mänge, nii et sellega tegeleda saate projitseerida intuitiivselt (kui soovite, sest sa võid alati kasutada sõnastikku või tõlkija sisseehitatud brauser).

1. To registreerimine võib alustada, peate järgima link « Logi kuni » , mis asub üleval paremal pealehel projekti.

2. Näete vorm Registreeri uus kasutaja, pärast mida saate täita start Knight Online mängima . Lugege hoolikalt näpunäiteid, et halduse ja täita kõik väljad.

3. Kui vorm on esitatud, siis tuleb alla laadida asjakohane opsüsteemi installi online mäng klient.

Nüüd saad vabalt mängida Knight Online , siis kogemus kõige huvitavam viis « Massive War » tegevust. Peate eelvalikusse üks jaotusvõrgu

1. El Morad .

2. Man.

3. Orc.

4. Karus .

Ja pidage meeles, mängida Knight Online World saate oma sõpradele, et saavutada edu ja tunnustust!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more