Järjehoidjad

Knights of Honor 2: Suverään

Alternatiivsed nimed:

Knights of Honor 2 Sovereign on suurepärane reaalajas strateegiamäng. Siin näete üsna realistlikku graafikat. Pilt näeb hea välja, kuid sellegipoolest pole see tipptasemel, kuigi seda pole selle žanri mängude puhul üldse vaja. Mängumaailm on kaunilt häälestatud, muusikalised kompositsioonid sobivad ideaalselt.

Seekord saab teist Euroopa kontinendi vallutaja, alistades enam kui 300 provintsi. Mängu võitmiseks on mitu võimalust ja see ei pea olema sõjaline.

Enne alustamist valige riik, kus mängite, mängus on üle 200 kuningriigi või saate luua oma. Pärast seda peate mängu juhtimise õppimiseks kulutama veidi rohkem aega. Selles pole midagi eriti keerulist ja kui oled vähemalt korra strateegiat mänginud, võid selle vahele jätta.

Traditsiooniliselt sõltub selle žanri mängude edu sellest, kui läbimõeldud on teie tegevuste jada. Lisaks on oluline võimalus kombineerida mitut tegevust korraga.

  • Saatke skaudid asula ümbrust uurima
  • Seadistage ressursside kaevandamine, ilma milleta pole tugevat riiki võimalik ehitada
  • Ehitage üles võimas armee, isegi kui te ei plaani naaberriike vallutada, ei tähenda see, et nad teid ise ei ründa
  • Laiendage oma linnu ja tugevdage nende kaitsevõimet
  • Ärge unustage diplomaatiat, sõnadega saate sageli seda, mida suurim armee alati teha ei suuda

Kõike on võimatu loetleda, kõik saate ise teada, kui mängite mängu Knights of Honor 2 Sovereign

Alguses on parem keskenduda ressursside kaevandamisele. Selleks tuleb võimalikult kiiresti tutvuda asula lähedal asuva territooriumiga. Kuid olge ettevaatlik, ärge minge liiga kaugele, vastasel juhul võite kohtuda barbarite hõimude sõdalastega. Hiljem, kui sul on tugev armee, ei saa neid enam karta.

Ehitage talusid elanikkonna ja vägede toitmiseks.

Pöörake tähelepanu religioonile ja veenduge, et teie rahval oleks piisavalt templeid.

Rüütlid ja marssalid aitavad teil armeed juhtida. Neil on ainulaadsed võimed, mis kehtivad kõigi meeskonna sõdurite kohta.

vaenlase rüütlit saab altkäemaksu anda, meelitades seeläbi nende armee teie poole.

Mängus on mitut tüüpi vägesid, rohkem kui sada lahinguüksust muudavad mängu ainulaadseks. Vähe on teisi kohti, kust sellist mitmekesisust leida.

Lisaks kohalikele kampaaniatele on saadaval ka võrgumäng. Saate mõõta oma jõudu teiste mängijatega või luua sõjalisi liite, korraldades ulatuslikke pealetungi ja piirates vaenlase linnu kuni 4 erineva armeega.

Võitmiseks võib olla mitu võimalust.

  1. Religioon
  2. Sõjaväelased
  3. Diplomaatia
  4. Teadus

Saavutused võivad viia teie riigi õitsenguni ja kontinendi domineerimiseni.

Knights of Honor 2 Sovereign tasuta allalaadimine arvutisse, see kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami saidilt või ametlikult veebisaidilt.

Installige mäng ja saage kohe Euroopa võimsaimaks valitsejaks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more