Järjehoidjad

Fidelity: rüütlid ja printsessid

Alternatiivsed nimed: Rüütlid ja pruudid

Kuulsas keskaegses lossis või turniiril osalemiseks tunda romantika vaimu ja tutvuge härrasmeeste aadlusega on tõeline, sest see ütleb mängu Lojaalsus: rüütlid ja printsess.

Teie roll mängus

mänguasja tegijad ei mõistnud mitte ainult mõlema soo huvitavat krundi, vaid sundisid neid ka ühendust võtma. Ja mida lähemal on vestlus, samal ajal kui mängijad on lojaalsuses: mängivad rüütlid ja printsessid, seda rohkem on käegakatsutav positiivne tulemus.

Valige, kes sa oled: prints või printsess. Igal tegelikul on oma virtuaalses maailmas oma oluline roll:

  • Naisekesksed tüdrukud hoolitsevad aia ja talu eest, valmistavad toitu. See on vastuolus valdavate ideedega printsesside kohta, kes peaksid olema ainult kapriissed, tantsivad pallidel ja tegema kavalile mõistatusi, kuid nad ei vaidlusta autoritega.
  • Uudised noored mehed veedavad suurema osa ajast sõjaväelaagrisse, hõivates oma rüütlaseid oskusi, et pakkuda noortele ja ilusatele tüdrukutele kaitse.

Mõlemad märgid peavad täitma neile määratud ülesandeid, kuid on ka ühendavaid hetki:

  • Power oma funktsioone
  • Arendada territooriumi
  • Võtke kasum
  • Koguge kogusid
  • Suhelda üksteisega

Et paremaks muutmine on teie kangelase

auks

B Fidelity: Knights ja Princesses registreerimine on vajalik, kuna mäng on brauseripõhine. Pärast lihtsa protseduuri läbimist sa saad osa maagilisest maailmast, kus ootavad teid meeldivad avastused.

Princess kasvab kariloomad, põllukultuurid, valmistab toite, kaunistab pärandit ja teeb isegi käsitöö. Kuid need lihtsad tegevused tugevdavad ainult rüütlaste kaastunnet, mis tagab neile teatud kasu.

rüütlit konkureerivad turniiridel julguse ja tugevuse demonstreerimisel ning eelistavad sõjaväelaagri voodit pehmete sulgede vooditesse. Järk-järgult kuluvad nende relvad ja relvad ning peate neid värskendama kaupluses ostes või sepistades.

Kasuta suhet

Sa ei saa ilma vastassoost ilma kontaktita teha, kui tahad edasi liikuda ja saavutada midagi lojaalsust: rüütlid ja printsess iPlayer. Mõlema puhul toob see kaasa

  • Finantshoolekanne
  • Suurendab kuulsuse taset
  • Annab naistele kaitse

Invest on väljendatud müntide ja rubiinide arvuna. Eriti väärtuslikke esemeid vahetatakse rubiinideks ja saad neid tellimuste ja tasemete täitmisel postitades uudiseid oma mängu seinale või vahetades sõprade hääli.

mündi rüütlit saavad, täidavad erinevaid ülesandeid ja pärast iga võitu lahingus. Ja printsessid on talus töötamise ajal rikastatud ja täidavad ka ülesandeid.

On veel üks kinnisvara kogumise tüüp. Selles peatükis langevad kastid asjadest või asuvad need rohus. Printsess saab neid pärast kivi hävitamist, puu kärpimist või viljakate puude hea saagi tekkimist. Prints, et saada kinkekarbi omanikuks, peab vaatama printsessile. Ta kohtleb härrasmeest õhtusöögiga ja pärast sööki eemaldab laualt. Alles siis ilmub väike rinnus, mida rüütel tõuseb.

. Tähemärgid peavad teenima kuulsust, sooritama naabrite, mõne töö või külaliste vastuvõtmise. Rüütlid leiavad telgi lähedal boonuse ja printsessid oma mõisas. Tooge kangelaste ühismeetmetena au. Printsess toidab printsit keedetud roogaga ja ta toob oma au. Siis läheb ta turniirile ja tema võidu korral on mõlemale antud juba au. Aga see on ainult siis, kui nad on üksteisega seotud või kaastundlikud. Printsess, kellel on kaitsja, teab, et tema lossi on kaitstud, ja naabrid ei varasta tema rinnamärke ja linnupesasid.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more