Järjehoidjad

Knight Legend

Alternatiivsed nimed: Knighti fabell

MORPG omakorda põhinevad strateegia mängijad on juba liitunud Knighti RPG mängu legendiga. See on veel üks fantastiline lugu, kus maagia on muinasjuttude elu norm. Iga tegelane omab seda ja parandab pidevalt oma taset, kuni see muutub universaalseks sõdalaseks.

Peamine krundi ülevaade: Valgusjõudude lahing maailmade hävitamise deemonite vastu. Siin on suurepärane graafika, millel on selge joonistus, erilised eriefektid, sündmuste kasvav dünaamika, lummava teema, originaalsete külaliste, põnevate massi lahingute ja PVP-d - kui üks mängija on vastu teisele, avaldub täielikult.

Oma kangelase valimisel: rüütli, moori, mõrvari või otsijana, lihtsalt tunne, milline neist on teile vaimus lähemal, sest nende oskused on mõnevõrra sarnased ja iga võime on oluline. Arendage neid järk-järgult, et saavutada täiuslikkus, täites paljusid ülesandeid, mis on näidatud paremal pool mänguvälja ülemises nurgas. Tänu sellele saate uue kogemuse, võimed, relvad ja vormirõivad.

Esimeses etapis saad sa kaaslase, kes ütleb teile, millises suunas minna, aidata teil selles salapärases maailmas mugavalt saada, toetada teid ohu hetkel. Aga kui nõid röövib teda ja nüüd on sinu ülesanne päästa oma partner. Kasutage sellest saadud kogemusi enda edasiseks arendamiseks.

Kuna mäng keskendub sündmuste dünaamikale, nimelt - lahingutel, toimub tegelaste pumbamine üsna kiiresti. Pärast iga edukat lahingut või lõpetatud ülesannet on teil õigus omandada mõni kasulikkus.

Esimene mänguvoor mängitakse elavalt tänu juhistele, kuid järk-järgult muutub protsess rikkamaks ja keerulisemaks. Kogemuste omandamine, valmisolek seda praktikas rakendada, kui kõige ohtlikumad vaenlased, keda juhivad teised mängijad, on teie vastu. Aga kui on mõistlik kohaldada maagilisi esemeid, on teil võimalik vaenlase väed maha võtta ja teid aidata:

  • Transformatsioon, mis muutub asjade kontrollimatute, juhuslike omadustega,
  • Süntees, mis hävitab mõned objektid, et parandada teiste omadusi;
  • Valamine - võime eseme osadeks lahti võtta ja saada soovitud element;
  • Kvaliteet - kvaliteet, mis võimaldab oluliselt parandada objektide olemasolevaid omadusi.

Kui sa saad oma seiklustest üheteistkümnendale tasemele, saate luua oma metsalise. Pärast seda saadab kõik lahingud hädavajaliku abilise, kes suudab lahinguväljal anda märkimisväärset abi, vähendada vaenlase vägesid ja viia teid uuele tasemele.

. Kuna iga ost nõuab kulutusi, on teil oma sularahas valuuta - hõbe- ja kuldmündid. Loomi vahetatakse hõbeda, sepistamisvahendite ja kulla jaoks väärtuslikumate esemetega, mida saate virtuaalsesse poodi.

VKontakte ja Odnoklassniki mängijad ühendasid mängu Knighti legendi ja on valmis jagama oma kogemusi

  • Ilma metsalise loomata ei saa te teha, kui soovite tõhusalt võidelda ja läbida tasemeid.
  • Kasutades "Maa raputamise" jõudu, hävitatakse ühes tegevuses vaenlane, kuid löök ei ole nii purustamine, kui olete jõudnud kõrgemale tasemele. Sel juhul toob partner Angel rohkem kasu.
  • Valides kangelase alguses, ei saa te teda teise asemel asendada. Mõtle kõikidele punktidele enne lõpliku valiku tegemist.
  • Toovast lahingust väljumiseks kasutage funktsiooni "Kiire lõpp". Kuid olles täisekraanirežiimis, võib see muutuda kättesaamatuks.
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more