Järjehoidjad

Khan Wars

Alternatiivsed nimed: Khan Wars

Keskajal Verine sõjad tuhandeid verine surnukehade oma losside ja armeed ... kõik see (ja natuke rohkem) pakub online mängu Khan Wars. Ülekaaluka teie ülesanne - koguda väed kaitsmise oma maa, mille piire laiendada vallutus lukud teisi mängijaid ka huvitatud arusaamine mängu Khan Wars Online.

Oluline "pluss": sul ei ole teie arvutisse installitud, ei rakendusi. Kuna mäng on veebipõhine, kõik, mis vaja - on minna samm registreerimine vürsti sõda. Pärast ravi alustamist see põnev maailm lahinguid.

Muidugi, sa pead muretsema mitte ainult suured võidud lahinguväljal, vaid ka nende endi heaolu. Hakkas mängima Khan Wars, siis tead, et luua oma armee peab kaevama kulda, rauda, ​​ja sätted kasarmus. Ja selle edukaks hooldus on soovitav õppida kaubanduse kõik kaevandatakse ressursside turul.

Khan Wars online mäng, mis pakub valikut 11 rahvad, millest igaüks on oma preemiad ja oskusi. Aga tegelikult üleandmine "rindel", millest üks on teil eelistada, keskendudes omadused või või visuaalse või oma intuitsiooni (sulgudes on boonus oskused, ressursid või väed): [ _1_]

* Araablased (provisjonid + jalavägi)

* Bulgaarlased (kullakaevandustes + nooled)

* Britid (kuld + piiramisrõngas seadmed)

* Franks (puidutöötlemises + ratsavägi)

* Sakslased (raua kaevandamine, laevandus + boonus)

* Byzantines (ravimine lahinguväljal + nooled + kaevandus puu)

* Vikings (raud + nooled)

* Leedulased (on unikaalne sõdalane - kindralid, millel parem tervis ning suurem kui teistes, jõud)

* Mongolid (Valmis seinad + röövimise välisvahenditest puhverdab)

* Rusyches (tootmine + puu piiramisrõngas relvade)

* Japanese (jalavägi + + kaubandust käsitlevad sätted).

Osale mängus Khan Wars Samuti võimaldab teil sukelduda ajalooliselt hästi koordineeritud protsess, kus piisavat täpsust ja asjakohasust. Kõik ülaltoodud olemas meie rahvas - reaalne - maailma ning osales ka sõdade kaitsev ja rünnata oma kaasaegsetest kuni podnabratsya sõjaline kogemus ja saada vääriline vastane suhtes.

Khan Wars online mäng oma põhimõtteid taktika on natuke nagu Total War. Kokku on 16 lahinguüksusi, paigutus ja hea valitsemistava, mis sõltub positiivne tulemus lahing. Iga strateegia on väga oluline valdkonnas hinnang asukoha laskjale, ratsavägi ja jalavägi

Registreeru vürsti sõda ka teile võimaluse näidata tervikuna oma strateegilise andeid, pannes väed kõige otstarbekam teile tellida. Protsess on keeruline, sest selleks, et edukalt mängida Khan Wars online, teil on vaja uurida kõiki funktsioone ja omadusi olemasolevaid vägesid, et siis nõuetekohaselt arvesse kõiki üksikasju kasutamise ainulaadne üksused. Nivelleerimine gameplay Khan Wars mäng, mis sulle meeldib, võib läbi viia seoses kolmteist saadaval oskusi.

Toodang: play online mängu Khan Wars - protsess on üsna põnev, kuid ei ole mõeldud lovers «juhuslikud», nagu loomulik sünd tacticians ja strateegid Häkellyttävä. Kui viimane on õige sinu jaoks, siis see ime edasi brauser, ühemõtteliselt, ei ole seda väärt.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more