Järjehoidjad

Kolonisaatorid

Alternatiivsed nimed: Kolonisaatorid

Tuttavaks üks parimaid online-strateegiaid, mida pakutakse hetkel - "kolonialistid." Kolonisaatorid brauseri mäng, mis räägib püüdmise territooriumide aegadel suur geograafiline avastused. Battles vahel koloniaalriigid olid eriti verised, sageli põliselanikud mängis otsustavat rolli võitlused küljes erineva Storey, kuigi reeglina peaaegu alati olid kannatanu.

Kolonialistid mäng pakub huvitavaid plot loodud majandussüsteem võimaluse aktiivse sõjategevuse. Eesmärk - kasvada maailma võimu, alustades asula hüljatud džungel.

Registreeri kolonialistid mängus on eelduseks mängu. Selleks, et hakata mängima registreerimine kolonialistid palume täita mõned väljad oma andmed - täitke väljad:

 1. Logi sisse (mängib väljamõeldud nimi)
 2. Post
 3. Sex
 4. Kutsus kasutajanime ja parooli, kui olete kutsutud mängima ühe oma sõpradega (see toob sulle boonust ka ja kutsus)

Nõustudes osalemise reeglid mängu saate teada selles maailmas serdnevekovym lähemale.

Ja nii, et saavutada oma eesmärki olete kaubandussuhetes Euroopa aborigeenide, kui teil on võimalik luua klanne, kaubanduse liitude või liituda olemasolevaid. Mängu alguses hakkate oma arengu egiidi all üks viiest koloonia riikides

 • Inglismaa
 • Hispaania
 • Prantsusmaa
 • Portugal
 • Holland

Inglismaa pälvinud staatus kuninganna merede rahvana, mis algas vallutada kaardistamata territooriumil esimene ja väike inglise asulad muutusid järk-järgult suur linn. Mängib Inglismaa, saad boonust suurenenud sisseränne kolonistide Euroopast.

Mängu alustamine lipu all Hispaania, võite olla kindel, et teie inimesed ei ole tagasi otsustaval hetkel ja oma boonus - suurenenud jõudu ratsavägi lahingud põliselanikud.

Mängib Prantsusmaa, siis oleks võimalik kaubelda kohalike elanike soodsamatel tingimustel, nagu Prantsusmaa on alati olnud tuntud lojaalsuse aborigeenid on alati püüdnud teha parima kohaliku kultuuri tutvustada oma sotsiaalsüsteemi kaugetes kolooniates.

Portugal ja Holland liitus koloonia race viimaste hulgas kogunenud tahkete tehnoloogilisi eeliseid.

Kolonialistid online mäng pakub kolme tüüpi ressursse:

 • Resources ehitada ühikut
 • Resources hoonete
 • Resources kaubanduse

Seas üksused on ka see, et pakkuda eri kategooriatesse:

 • Töötajad
 • Warriors
 • Natives

Töötajad on vaja normaalseks loodusvarade kaevandamise, hoonete ja täielikku toetust oma armee ja avalikku korda. Combat ühikut on vaja kaitse ja rünnak. Võimas armee - oma heaolu ja turvalisust, sest see ei võta huvides koloonia, kelle sõjavägi võib tappa oma linna silmapilgu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more