Järjehoidjad

Combat sektoris

Alternatiivsed nimed: Sektor Combat, Combat Sector

Combat Game Sector - Browser fantastiline tegevus 3-D formaadis. See interaktiivne online mäng ei saa sind gladiaator ja saadab tulevikus võitlema oma ellujäämise. Kasuta võimalust käia suurte liigade ja saada tõeline meister. Usun, et kui te otsustate mängida Com nahkhiir Sektori - adrenaliin andsite! Suur valik relvi ja varustust, võime parandada, erinevat mängu transpordiliikide, ilus kaardid, põnev võitleb - kõik see ja palju muud heldelt annab Com nahkhiir Sektori mäng. Osaleda uimastamise sündmused vajavad Com nahkhiir Sektori registreerimist. Projekti põhimõtteliselt kõigile kättesaadavad. Peamisi nõudeid, et süsteem parameetrid olid ok Adobe Flash Player. Kui vaja, saab uuendada mängija. Osale mängus Com nahkhiir Sektori on järgmine:

1) mine mängu ja aknast, sisestage nimi, parool, vajutage nuppu "Registreerimine".

2) uus aken, kus jälle korrata juba täpsustatud andmed (kasutajanimi ja parool ), rääkige oma e-posti aadress ja klõpsake nuppu "Sign Up".

3) Registreerimise käigus vastuvõtmise leping.

Alguses saad peamenüüsse, vaheseinad, mis peaks kulgema arendamiseks mängude maailmas. Te võite võtta relvi või ülepeakaela kiirustada sõtta - nagu Com nahkhiir Sektori otsustavad ise mängida.

Combat võib mängida ükskõik neli müügiautomaadid kaarte. Esialgu saadaval kaarti "Lost Temple", nagu teised muutuvad kättesaadavaks saavutamist teatud tasemete. See mahajäetud kirik on risti kuju, ja servad aluseid mõeldud varjupaiku. Kaart "Sky platvorm" - endine troposfääri gaasi tootmise jaam. See ruut ristiga sees ja koridorides kontuurid nüüd täiesti kohanenud lahingutes gladiaatorid. Kaart "Rikutud Bridge" - gladiaatorite areenil ristkülikukujuline erinevaid takistusi ja varjualused. Legend on see, et sild hävis sõja ajal, siis hakkas hoone, et lõpuks oli külmunud. Ja teine ​​hot spot gladiaator võitleb kaart "Wasteland". See on tüüpiline mahajäetud geoloogiline rike, mille territooriumil on koht, kus carousing.

Lahingud toimuvad kogumitena. Võistkonnad on jagatud punane ja sinine. Nad on moodustunud juhuslikult valitud mängijat. Fight kestab 15 minutit. Võitja on see, kes hävitab rohkem vaenlased.

Enne tegeleda sõjategevuse hoolitseda laskemoona oma Gladiator. Com nahkhiir Sektori online mäng pakub osta armor, relvad, süütevõimendid ja seadmeid. Osta kõike poest-mängu raha. Kasum saate tulemusena võidud lahingus. Kuid on olemas ka osta päris raha. Olgem keskenduda olemasolevate seadmete mängu. Arsenal relvi on väga rikas. Play Game Com nahkhiir Sektori on võimalik, kasutades selliseid relvi nagu

 • Ründevintpüssi Shad (m) "Hornet"
 • Shotgun RPM (e) "Dobermann"
 • Plasma revolver TP-P6 "Meteor"
 • Automatic püstol CCI-15 "Mosquito"
 • AutoRun CPM-025 "Scorpion"

Seas turvis

 • Sobib kõrge vastupidavus KVSP "Universal"
 • Scout KAR-3a "pööraseks"
 • Army KAR-2c "Commando"
 • NKSN (e) of nanotkaney "Chimera"
 • Heavy bronekostyumy TAC-47 "Defender"

Units mängus on spetsiaalsed seadmed, mille kasutamine parandab mõningaid parameetreid. Need aitavad ka õigel ajal, et luua teatav mõju.

In mängu leiad seadmed, nagu:

 • D-2 "Cheetah"
 • UPR-z "optimeerija"
 • Module MSDP-1200 "Re-Animator"
 • Portable radar süsteem CP (k458) "Seer"
 • Repair seade RU-2 (NT) "Vanguard"

Boosters - materjal, mis on tarbi. Nad erinevad seadmed lühidus oma tegevust. Siiski saab oluliselt parandada parameetrid gladiaator, kasutades näiteks süsti PS1K "Combin" spetspatron ASO "ETTEVALMIS" holograafiline salvesti Zug "Flash" ja palju muud. Action süütevõimendid kuigi möödaminnes, kuid mõnikord võib olla otsustav roll.

Et liikuda uuele tasemele, peate jälgima, palju punkte. Muidugi, et parandada asju, mis on kättesaadav pidevalt, aga see on tore, kui kõrge annavad võimaluse omada rohkem täiuslik, varem ligipääsmatud relv!

Sektori Kombat mäng on sulle veel üks üllatus - võimalus osaleda konkurssidel ja võita auhindu. Võistlused on nii sõjalise ja loominguline.

Kallis Nick, vaata ise hasarti ilus mäng! Tasub vaid külastada maailma gladiaatorid - ja sinust saab sage külaline mängu veebilehel. Skraste huvitav harjutus oma vaba! Jääb soovida teile meeldivat kogemust!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more