Järjehoidjad

Kuningriik

Alternatiivsed nimed: Kuningriik

Selleks, et tutvuda suur online mäng, mis ahvatleb sind mitte üks tund, vaimusünnitus stuudio SKAZKA - mängu Kingdom. Hea vähenõudlik ressursside arvutigraafika, ja samal ajal on piisavalt hea ja värvikas esimestel minutitel mäng tekitab suurt silmas mängu. Kingdom mäng ei nõua raskeveokite arvutid - lihtsalt keskmine masin kontoritöö (Intel Celeron 900, 128 MB RAM, helikaart ja internetiühendus muidugi). Kingdom Online registreerimine on lihtne ja võtab vähem kui 5 minutit. Registreerimiseks iseloom ei ole vaja valida omadusi

Race (Elves and Men)

Paul

Amet (warrior, shooter, Paladin, kõrilõikaja, mage, munk), eelised ja puudused iga eriala veidi madalam

Välimus (nägu, juuksed, juuste värv)

Samuti tuleb sisestada organisatsiooni registreeringu andmete

- Karakteri nimi (3-16 märki), saate luua juhuslik nimi

- Mail aadress

- Ja kinnitage parool - see on soovitav kasutada väikeste ja suurte ladina tähtedega numbreid.

Kingdom online mäng lööb esimese minuti jooksul, eriti selle maatüki, mis põhineb võitlus trooni ja Verine sõda kahe rahva vahel on üks suur riik. Tekkis konflikt, kui pärast surma kuningas ja nõukogu aadlikud Ancient Circle hakkas võitlema koht troonil, ja siis oli seal aastaid mõttetu sõdadest lihtsalt kahjustanud majandust ja vaimu kuningriik. Sa pead proovige panna asju, et lahendada kõiki mõistatusi fantaasiamaailma. Võib-olla on teie osalemine annab piisavalt ära üks pool. Äkki saate muuta midagi lihtsalt konflikti lahendamiseks, igal juhul olla üsna keeruline ja huvitav probleem.

Mäng on kuus mängitav klassides, millest igaühel on oma eelised ja nõrgad kohad. 4 neist võitlus - sõdalane, shooter, Paladin ja kõrilõikaja. Osav käsi ja pätid on võita võlurid ja mungad, on eeldusi paladin nagu sõdalane ja munk. Tugev rünnak mages ja archers kahjustama sõdurite ja pätid haavatav. mängida online mängu Kingdom tundmata midagi süsteemi esemeid ja kaitseriietust - mis veel minna valdkonnas lahing ilma relvadeta. Kvaliteet kiivrid, kilbid tuunikad säästa saatuslik puhub, ripatsid, sõrmused ja amuletid teile magic vastupanu ja parandada mõned parameetrid, ja tänu oma relv, võid võita sadu vastased. Lahingu süsteemi Kuningriigis täiuslikult läbimõeldud ja kõik võitleb või massilist lahingud toimuvad reaalajas. Seal on areenil, kus saab mõõta ise 1 1 või Dungeons on täis tuhandeid koletisi ka regulaarselt toimuvad turniirid, kus saad muutunud meister Kingdom, kuid see on vaja läbida põhjalik koolitus ja korja riided, mis sobivad sinu klassi ja taset. Suurbritannia lubab mängida arendades rahulikult täita erinevaid ülesandeid, mida saab arendada ka, tappes koletisi või võitlevad koos teiste mängijatega. Maad nad kaotasid kodus võimsamaid koletised, mõrv, mis annab maksimaalse summa kogemus, raha ja ressursse, kuid üksinda sekkuda need unustatud maa ei ole seda väärt, sest selle asemel, et aare peidetud täis, siis saad tagasi midagi ja isegi kaotada kõik, mis oli. Laskuda koopasse kaotatud maad, sa pead koguma kokku 5 inimest. Lõpus iga asukoht Lost Lands valmistada teile vastik üllatus kujul tugev raid boss kelle mõrv võimalus saada parim armor ja relvad. Aga selleks, et võtta eliit riided, saate täita ülesandeid tsükkel "Heroes Chronicles", sest see on selline armor vaja võita Royal Tournament. Maa Kuningriik on jagatud paljude väikeste alade

- Earth Tile

- Lost Lands

Winter piir

- Mäed Horrasa

- Red hästi

- Folkstron

- Muddy Swamp

Mõned neist kuuluvad peamiselt päkapikud valitsemisaeg mõned inimesed välja vaenlase territooriumile oli võimalik vaidlustada, kuid tegelikult mitte. Me loodame, et teie osalemine mängus aitab tuua rahu maa fantaasia kuningriiki.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more