Järjehoidjad

Kings Ice

Alternatiivsed nimed: Ice Kings

Kui te olete väsinud ilmetu mäng kodumaiste mängijate initsiatiivi enda kätte - olla juht ja treener edukamaid hokimeeskond mäng Kings Ice online! Proovige staatus spordi juhtimise ja strateeg tähelepanuväärne jää lahinguid.

Aga enne kui me hakkame mängima mängu online Ice Kings juhime teie tähelepanu tehniliste aspektide oma osa.

Tänu oma lihtsuse ja hea graafika optimeerimine Kings Ice online mäng, kus madalaima võimaliku süsteemi nõuded:

  • Windows XP / Vista / Windows 7
  • Helikaart
  • Klaviatuur ja hiir
  • Võib kasutada mis tahes brauser ja minimaalse Interneti-ühenduse kiirus

Osale mängus Kings Ice - kui protsess lihtne ja lühike. Sisestage oma kasutajatunnus ning aadress praegune e-posti kasti. Siis täpsustada sugu, elukohariik ja riik oma soovitud tulevikku meeskond (kodakondsuse hokimängijaid) ja isegi parool kinnitust. Nüüd on ainult nõustuda kolme punkti eeskirjad ja tingimused osalemiseks mängus ja teie registreerimine Kings Ice valmis. Kui saate meili lingiga konto aktiveerimiseks ja kinnitas täpselt, mida sa vajad Kings Ice register, logi sisse ja minna võidab!

Online Game Ice Kings - klassikaline jäähoki manager, kus sa arendada oma stiili mängu ja muidugi tõestama oma tõhusust, nagu treener ja meeskonna juht. Te alustate mängu mängida online-Ice Kings, et valida põhilised oskused oma hokiklubi: võistkonna nimi, embleem, kujund, mis tahes täiendavaid trahve. See aitab teil eriline ehitaja.

Edasi minna on esimene ülesanne, mis koosneb kolmest etapist. Iga etapp - üks sõbralik mäng, kus sa hakkad rakendama oma taktika ja analüüsida tugevate / nõrkade külgede oma meeskonda. See teave on väga kasulik, et sa tulevikus koolitus ja parandada meeskonna pingereas. Teie käsutuses 22 hoki. Neid koolitada, mudeli mõjude, kehalise aktiivsuse tõstmiseks üldiselt teha kõike järgmises mängus olla lõigatud üle.

Kõigis 22 mängijat on oskusi ja võimeid:

  • Füüsiline valmisolek - protsent nimetust kuidas väsinud mängija
  • Oskused - näitab klassi mängija, tema mängu jõudlust
  • Moraal - sõltub täitmise match
  • Seisukoht mängija (kaitsja, ründaja, ja nii )
  • Reastusasendis (ilma lisatasuta positsiooni mängija ei asenda)

Sinu ülesanne on, et oleks võimalik välja töötada ja levitada neid omadusi nii, et selle käigus mäng saada minimaalselt kahju ja saada kõige välja iga taotluse mängija. Tõepoolest, enne suuri turniire, rohkem ja rohkem taktitundeliselt käituda oma vastast.

Aga mäng Kings Ice Online - see ei ole lihtsalt tagaajamine Ratas ja meeskonda treenida. Siin on sul võimalik parandada oma liuväli, palgata töötajaid nagu arstid ja massöörid. Peale nende, peate mõned treenerid aitavad arendada meeskonna oskused, muide, et väravavaht on vaja ka eraldi treener. Kogemuste vahetamine ostmine mängijad siin ka asjakohane - kui te olete andekas treener, saate teha head raha peal.

Võib mängida Kings Ice, on enamasti meessoost publikule, kuid tüdrukud võivad proovida oma kätt. See on täpselt nii, kui me ei suuda tõestada - mängida Kings Ice ei pruugi olla "tõeline mees" asi olla seikluslik ja visionäär strateeg.

Online Game Ice Kings armastavad jää ja litrit!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more