Järjehoidjad

Korsaaridele III

Alternatiivsed nimed: Korsaaridele III

Korsaaridele III - arvutimäng žanr simulatsioon. Korsaaridele 3 mäng sa vallandatud jätkamine seeria mängud Korsaaridele. Arenenud ja vabanenud Vene firma Akella. Mäng ei ole uudne, tutvustati maailmale 2005. Aga võttes, nagu kõik arvutimängud, ja plusse ja muidugi miinuseid mängu võitnud tunnustust märkimisväärne hulk fänne. Game Korsaaridele III täiendati paar mängu, ei ole palju parem versioon parema pildikvaliteedi ja huvitav lugu.

Sul on võimalus enne mängu, kui sa ei ole fänn see, sirvida Internetti esitatakse Korsaaridele 3 videos. Kindlasti lugege hoolikalt vaadates läbi mängu. Siis saate liikuda saidil, kus saate alla laadida Korsaaridele 3 ja merelemineku reise.

Pange tähele, et Venemaa võiks päris põnev lugu mängu Corsair 3.

Mäng on pühendatud mereelu Kariibi palverändurid, eriti peamiste meri lurjused - piraatidest. Esimene tase läbi mängu võib tunduda teile veidi igav. Aga see on alles algus. See annab teile võimaluse õppida, tutvuda gameplay. See kõik algab otsides aare oma isa. Kõik üksikasjad õpivad võõras, kes tutvustas teise oma isa.

Siin on ainult kaks peategelast. See vend ja õde

• Blaze

• Beatrice.

Blaze - adopteeritud poeg, kuulus piraat - reisija Nicholas Sharpe. See noormees on valmis, tark, täis salakaval ja tugevust. Kuigi entusiasmi leida rikkused ta ei tugevalt arenenud peal.

Beatrice - meeleolukas ja muretu tüdruk, rikkudes kõiki võimalikke seadusi maa ja vesi. Hea võitleb alati sinuga tera, mis omab osavalt. Kahtlane, kuid tema meeskond ei anna kuritegu.

Vali oma iseloomu teile. Nad on nii sinu kontrolli all, on kõik Korsaaridele 3 külalistele. Sa valid riigi, küljele, mis viib teid Inglismaa, Prantsusmaa, Hispaania, Holland ja piraatidest. Kõigi mängu, saate muuta suunda pooldajaid, kuid ainult ravile. Põhiline eesmärk on saavutada üks põhiülesanne mäng - võita esimene saar Kariibi saarestikus ja haarata kõik neli kolooniad riikides.

Koerad 3 laevad on oma, individuaalne, iga sõdivate pool. Ja on teatud erinevusi, vastavalt lisatud lipp.

Graafika ei ole kõige kõrgemal tasemel, kuid üldpilt on esitatud korralik vorm - särav, ilus ja võluv. Aga soundtrack väga tasemel. Selgelt esitatud kõiki võimalikke mõjusid.

Ei ole mõned arvutimängud piraatidest. Aga ikkagi väärt tähelepanu käesolevas asjas, sest see ilmus mitte ameeriklased. Et sa lihtsalt pole kohtunud ja ei ole täpselt mängida.

Samuti ärge unustage, et esitada mängu Corsair III seltsimehed, kes armastavad mängida ja mitte ainult.

Kiirusta veebileht, kus saab osta kohe, või pigem alla laadida mängu Korsaaridele 3.

Õnn gameplay merre ruumi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more