Järjehoidjad

Korsaaridele: City mahajäetud Ships

Alternatiivsed nimed: Korsaaridele: City mahajäetud Ships

Korsaaridele: City mahajäetud Ships - rollimänguajakirjades arvutimäng RPG, simulaator. Game Korsaaridele: City mahajäetud Ships töötatud ja avaldatud Akella vene koostööd merepoolse. ru. See ilmus kui osa jätkuvast seeria mängud umbes piraat elu kõrbekogemusi Kariibi - Korsaaridele. See variant on paranenud nii palju kui võimalik, nende osad, mis on teatud põhjustel, mida ei ole kõrvaldatud esialgu. Mõned seeria mängud on esitatud mitte ainult kaasmaalased, samuti kauge riikides.

Mängu käigus ja üldiselt koos storyline, soovitame näha internetis esindatud, Korsaaridele: City mahajäetud Ships video ja lugeda läbi vaadata. Järgmine siis külastada veebilehte, kus saab mängida Korsaaridele: City mahajäetud Ships laadida.

Oma iseloomu valib vaikimine kolme esitas

• Peter Blood

• Ian Stace

• Diego Espinosa.

Peter Blood - arst, tundus läbida raskeim testid. Kuid eesmärk on saada parim meri hunt.

Yang Stace - ettevõtja - kelm. Serveeritakse palgasõdurite Euroopas. Caribbean lootes kasumit kaubandust.

Diego Espinosa - saada tunnustust rikkamaid alustab reisi ja seiklus Kariibi mere piirkonnas.

Võrreldes esimese versiooni, siin on uus tegelane, arst - Peter Blood. Ta ilmub, mille eesmärk on ravida patsiendi kinnisvara Inglismaal. Ja siis ta saab osaleda kõik peamised krunt mängu.

Ja peamine krunt mäng on, et sa pead minema nii oma Korsaaridele: City mahajäetud Ships külalistele ja ülesandeid. Seega saavad julgustust neile, parimal juhul on uus täiustatud laevad.

Kogu mängus saad valida oma riigi poole siis võtan samas kulgeb töö oma territooriumil: Inglismaa, Prantsusmaa, Hispaania ja Holland. Kõik need riigid on oma eripära, mis sa kohtub mängu ajal.

On ajakohastanud ka mängus Korsaaridele: City mahajäetud Ships relvi. Eemaldatud kehva töö animatsiooni liigid nagu messing sõrmenukkidega ja sõrad. Aga seal olid üksikasjalikud ning parem motion lahingud mõned relvad.

Muidugi, mäng Korsaaridele: City mahajäetud Ships raha mängib olulist rolli. Kuna see on kullapalavik kõik piraadid maailmas. No aare mänge selle žanri ei ole, kui mitte minna.

Game City mahajäetud Laevad, nagu öeldud, on parim täiustatud versiooni esimene versioon. See puudutab kõigepealt pildifaili. Lõppude lõpuks, siin oli meeldiv pilt, tänu graafika ja animatsioon, mis on korralik tase. No helifaili muudatused, sest see oli juba rahuldaval tasemel.

Nii et tasub proovida kätt piraat võimeid näitel vene viimistletud. Ärge unustage informeerida oma seltsimehed.

Sa oled juba hakanud otsima kohas, kus saab mängida City mahajäetud Laevad alla laadida? Vastus on jah. Nii hea kui sa mängid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more