Järjehoidjad

Kasakate: Tagasi sõda

Alternatiivsed nimed: Kasakate: Tagasi sõda

Game kasakate: Tagasi sõda - väärt projekti jätkamiseks paar kuud õnnestus tasakaalust kõige fännid žanr strateegia. See lugu vapratele sõduritele, kes olid taas sõjas. Et olla valmis kulutama järgmise paari päeva arvuti taga. Hoiata kõiki sõpru - kes teab, et ta saab aru.

See on võib-olla üks kõige olulisemad projektid, mis võtab paar päeva, nädala, kuu, isegi nii, ei pahanda veeta elu. Uues kasakate Back To War peamine "trikk" jääb samaks - lahe majanduse osa. Mis on tõsi, nüüd selle üks võit ei piisa.

Kuigi enamik projekte, mis on seotud selle žanri enamik edukaks lahingud sõltuda avatud eesliinil võidelda seadmed, võimalus võidu kasakad on tihedalt seotud oskusega mängija ja tema taseme taktikaline mõtlemine. Aastal kasakate: Tagasi sõda saab tasuta nautida kõiki olemasolevaid võitluskunstide konstruktsioone, et saada võidu. Niisiis, ratsavägi tavaliselt võtab tohutult tähtis distsipliin jalaväe ja suurtükiväe õnnestub ainult siis, kui see on õigesti paigutatud lahinguväljal. Kogu lahing võidelda ülemad rõõmustab palatites lahke sõna ja eeskujuga, muidugi.

Üldiselt, rääkimata - sama kasakad, kes suutsid armastan sind taas ridadesse, nad on tagasi ja valmis kiirustada lahing see väga teine!

Et alustada mängu, kui varem väljamaksed kõigepealt pead kasakate: Tagasi sõda tasuta. Teie käsutuses erinevaid torrenteid ja palju olemasolevaid suhteid - midagi ei eita, ja mõne minuti pärast ta suudab sukelduda lemmik gameplay. Kui sisestate mäng kohe aru, et arendajad ei kaota aega asjata - meeldiv üllatus ja uuendused võimaldavad meil teha mängu nii meeldiv ja huvitav. Tähelepanuväärne on, et uue disaini välja strateegilisem, mis lubab mängijatel palju uusi seiklusi ja unustamatuid emotsioone.

Nüüd mängivad kasakate: Tagasi sõda kasutad kaks uut riiki - on lisatud kaardi Šveits ja Ungari. Et olla valmis uuesti uuring omadused relvi, strateegiate ja valida kõige sobivam võimalusi tegutsemiseks (või suhtlemist - mäng kasakate: Tagasi sõda võimaldab mängida, andes oma kujutlusvõime metsikuks, siis on kõik võimalused, et proovida oma õnne nagu taktika).

Intressimäärade arendajad on lisatud projekti mõned täiendavad üksused, mida sa pead tegema väga palju töökohti. Sel ajal koostatud eelnõu fännide sadakond unikaalne missioone. Luuakse sobiv õhkkond lahe graafika ja suurepärane muusika.

Vaadake, mida teised on uus ootate võib projekti läbivaatamine jaoks kasakate: Tagasi sõda video haagis. Muidugi ta ei jäta teid ükskõikseks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more