Järjehoidjad

Maailma lõpp

Alternatiivsed nimed: Maailma lõpp

Edge of the World Online - on tasuta rollimäng RPG mäng klient, kes on teinud stiilis seisus. See mäng viib teid 2061, in postapokalipsichesky maailmas, kus teil on silmitsi erinevate mutantide ellujäämise ellujäänud saartel.

Liitumiseks mängus sa palutakse Edge of the World Registreeru. Seesama Edge of the World online registreerimine ei ole keeruline: pärast installimist mäng klient, sisestage kasutajanimi, parool ja e-mail. Pärast seda saab valida oma iseloomu klass ja muuta see pilt (välimus). Seas klasside Edge of the World online mäng laseb sul valida järgmiste valikute Fighter, Rogue, Hunter, Shaman, Atlanta ja Dr Tech. Iga klass on oma eripärad: Tugevus, osavus, põhiseadus, taju ja mentaliteet. Lähtekohad jagatakse iga klassi erinevalt. Peale omadusi, iga klassi online mäng Edge of the World, on ühised ja unikaalseid oskusi (nagu neid selles mängus palju, nüüd me ei loetle neid, neid tundma õppida ja siis oleks võimalik otse ofsayte liitumist mäng). Lisaks on igal tegelasel on rohkem põhiparameetrid: tasemel tervise, kehalise energia ja vaimse energia taset.

Game Edge of the World on lai valik relvi, siin on: Kontakt relvi, Cold Steel viskamine relvade, bioloogilised relvad, püüniste Pistols, haavli-ja ammud (tasub märkimist, et kassetid mängus on üsna haruldane ja on kallis, alternatiivid on terasest pallid laager.)

Lisaks relvadele, see mäng on väga palju erinevaid seadmeid alates prillid ja kiivrid, ja lõpetades kingad ja tossud ... (vaata ofsayte kui tõesti väga suur valik).

Nüüd aga gameplay: enne mängude kasutab, näed lõbus filmi ajalugu oma kohaliku Papuans vangistuses, misjärel sa kohtub oma esimese "õpetaja-Quest tööandja", mis ütleb sulle, mida sa pead tegema.

Sinu esimene asukoht Edge of the World online mäng on lahe, mis lõppesid Chief (ta ütleb teile süüa, siis pühendada kohalikud seadused annavad töö otsimine ja vajadusel - laen), siin saad osta, või müüa asju, tervendada, et üle anda lao-ja väärtuslikke esemeid, mis jne Mängus, välja arvatud Bay on ka kohtades nagu Kimer Tau Fortshtad, Base Volkov ja Sisyphos. Pärast räägi NPC lahe, saad neid pakkuda tööd (kujul rännakuid). Ka quest külalistele alates NPC võib leida kasulikku teavet, samuti vahetada esemeid.

Play Game Edge of the World kaughasartmängude kohtades teatud kogus ja sagedus on eri teemad (erinevad teemad tilk erinevaid tõenäosusi), korraldades neile, nad satuvad nimekirja. Tänu lahti võtta ja kokku panna need esemed, saate luua oma uusi objekte (koost võimalik vajalikke esemeid ja retseptidega).

Play Edge of the World, te kohtub palju unikaalseid ja ohtlik koletised, mis on juhuslikult genereeritud sõltuvalt asukohast, tüübist ja kaugusest saarel külas. Säilitada suhtlemine need olendid ja kaubandusläbirääkimiste ei saa lihtsalt neid hävitada, ja juhul, kui võideti neid lahingus, saate kiirenemist nende trofeed. Esinemine monsters selles mängus on üsna suur ja mitmekesine: Brooks, Pigbul, Teradog, Aori, Aodra, Heliczer, Helitsid, Rader Mezoid, fanaatik ja Ankru (igaüks on unikaalne omal moel).

Lahingud koletised, siis on ka võimalus konkureerida oma teiste mängijate vastu PVP-lahinguid.

Kui äkki ajal võidelda, siis saavad vigastada, siis tuleb transportida lähimasse haiglasse või shamaani onn, ravib haavu.

Kas teil on võime luua klanni või sisse logida olemasolevate, samuti liituda üks 3 liidud: Northern Alliance, Vennaskonna ja Konföderatsioon.

Edge of the World saab mängida mitte ainult lahing areenidel ning lõõgastav mäng baari kasiino mini-games: rulett, Tsiklon2, Bones, Õhuvõitlused jne

Tänapäeva maailmas online mäng Edge of the World on oma mängu raha - pähklid.

Mängi mängu online Edge of the World, saate vestelda teiste mängijatega (via chat), samuti vahetada neid inventari.

Osale mängus Edge of the World, avab enne maailma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more