Järjehoidjad

World Cup

Alternatiivsed nimed: World Cup

World Cup Online - on multiplayer brauseri mäng žanr "football manager", kus mängija tegutseb omanik jalgpalliklubi, üks 16 profijalgpalli liigad.

World Cup online mäng ei ole vaja installida mäng klient ja pääseb iga brauseriga. Et alustada mängu, peate Registreeri World Cup: Saad sisestada mängu abiga sotsiaalsed võrgustikud, nagu Mail. ru, Facebook, klassikaaslased, VK (kui on registreeritud konto ühes neist), või otse saidile kaudu registreerimisvorm (väljal andmetüüp e-posti aadress ja parool, nõustuge Mängureeglid ja vajutage nupule "Registreeru"). Registreeri selles etapis mängu World Cup lõpeb, ja siis tuleb luua mängu seaded uues aknas, mis ilmub, sisestage kasutajanimi vajalikud väljad (nick) tuleviku nimel klubi valige riigi koondisega 16 riigis, ja klõpsake "Next". Pärast, et järgmisel ekraanil palutakse läbida koolituskursuse mängu (see on soovitatav võtta! ) Või loobuda. Noh, nüüd võid proovida mängida mängu online World Cup.

Peamine eesmärk on mäng on osta ja koolitus mängijad, samuti valida optimaalseim mängu taktika ja arendada infrastruktuuri klubi. Lisaks pead tegelema rohkem noori mängijaid oma hariduse ja osaleda erinevate riiklike turniiridel.

Peamine eesmärk on mäng - luua edukaim jalgpalliklubi selles projektis.
Esimese võidu mängud, meeskond saab esimene tase. Jõudes 2. tasandil meeskond automaatselt esitada meistrivõistlustel riigi valitud (selles etapis muutuks). Jõudes uue taseme, võite minna top rajoon, kus uued hooned on olemas infrastruktuur klubi ja atraktiivsemaks turniiridel. Liikuda iga uue taseme, siis on vaja saada teatav kogemus, mis on antud osalemiseks mängud (võitja - 3 punkti viik - 1 punkt).

Igal mängijal on oma positsiooni mäng ja iga kirje on oma eripärad. Siin on peamised omadused mängijate projekt online mäng World Cup
- Väravavaht (kiirus, agility, reaktsioon)
- Defender (kiirus, võttes palli isikliku hügieeni, palli kontrolli, täppis-käik)
- poolkaitsja ja Edasi (kiirus, palli kontroll-, täppis streigid, võimsus löögid, täppis-käik).
Pärast iga mängu omadusi mängijad muutuvad, ja nende täitmise tase sõltub erinevatest tingimustest, nagu taseme treener ja meeskonna juhendamise tähtsust mängu, ja nii jne

Väga olulist rolli üksikute mängijate täitmiseks
Talent - mida suurem on mängija talent, seda kiiremini ta areneb.
Lk. valmisolek - selgitada, kuidas mängija on valmis mängu.
Moraal - mida suurem on indeks, seda enesekindlamaks mängija tunneb valdkonnas.

Iga mängija on set palka, mis sõltub sellest, kogemusi ja oskusi (kõrgem klass, seda rohkem palka).
Mängi mängu World Cup Internetis saab võtta osa erinevatest sõpruskohtumisi ja turniire, korraldades oma meeskonna kõige sobivam stiil: Fast play möödaminnes, tavaliselt mängib pass või Dribbling.

World Cup online mäng võimaldab iga mängija meeskonnast määramiseks staatus: Jäta meeskonna müüki pandud või tagasi.

Play World Cup saab olema huvitav kõigile, kes ei ole ükskõiksed jalgpalli. Kui kellelgi on mingeid küsimusi selle mängu saadaval klienditugi on alati vaja abi. Selle läbivaatamise me ei ole kõiki funktsioone Selle mängu projekti, sest see on piisavalt suur ja funktsionaalne. Ja tänu kättesaadav ja arusaadav teabe sisu, saab õppida palju mängu ajal.

Et mängida World Cup, ei vaja palju, vaid soov, soov saavutada oma eesmärke, ja muidugi, World Cup online registreerimine!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more