Järjehoidjad

Left 4 Dead

Alternatiivsed nimed: Left 4 Dead

Mängu Left 4 Dead on multiplayer arvutimängu. See mäng on mõeldud stiilis shooter ja toimuvate ürituste see esimene inimene.

Aluseks põnevusmäng on lahing ellujäänute vastu hordide nakatunud inimesed.

Lae Left 4 Dead ainult täiskasvanud mängijat. Alaealistele kasutajatele juurdepääsu mäng on lõppenud.

Video Left 4 Dead võib leida ametlikul kodulehel mängu või youtube. In video näitab sisuliselt mäng, tegelased on esitatud ja muu informatsiooni mängu.

Mängu Left 4 Dead pc saab mängida võrgumängu ja ühe mängija ja co-op.

  1. Co-op režiim. Selles režiimis käsk esindatud kulgeb mäng, selles režiimis on ka pealik. Eesmärk ühistu mode - läbida üks kampaania meeskond paar (4) mängijat. Teie meeskond saab võidelda üks kuni neli inimest. Mängijad, kes on kadunud mäng, zamenivayutsya eest, mida juhib arvuti. Kuid mängu ajal võite lisada inimese vastane. Kui teil on vaja lühidalt mängu peatada, siis ei ole vaja mängus lahkuda või küsida teiste mängijate oodata. Võite edastada juhtimise oma kangelane bot, kartmata, et tema koht on keegi teine. Lisaks kontroll läheb bot automaatselt kui olete jooksul 25 sekundit paigal seistes.
  2. Single režiimis. See on viis, kus muud ülalpidamisel mängijad kontrollib arvuti. Robotid (arvuti mängijat) jälgida, tulistada nakatunud inimesed, salvestada, aidata ja tervendada teisi mängijaid Survivors, kuid ei saa ust avada varjupaiku, aktiveerida "paanika sündmus" ja põhjus horde ning kohaldada viskamine relv, sest strateegilise varusid. Samuti ei saa nad kasutada taktikalisi oskusi. Tegelikult on see režiim on täielik prototüüp cooperative mode ühe erinevusega - see saab mängida ainult üks, keegi teine ​​ei saaks teiega ühineda. Pärast surma oma iseloomu mäng lõpeb. Best alustada kasutuselevõtu Left 4 Dead sellest süsteemist.

Mängus Left 4 Dead mängida peategelane soovite. Tegelased ise jaotatakse Survivors ja nakatunud. Üleelanute on:

1. William Overbeck on vana veteran Vietnami sõja. Ta on kogenud sõdur. Korraga oli ta USA armee erilist.

2. Francis on tahtejõuline ja biker, mis on täielikult kaetud tätoveeringud. Ta vihkab peaaegu kõike.

3. Zoe on kõige atraktiivsem tüdruk mängu. Ta on tütar rikas mees. Ta pääseb kõrgeimal tasemel tulirelva.

4. Luis on junior süsteemide analüütik osakond. See täht läheb pensionile pärast viiruse tulnud.

Nakatunud - on inimesi, kes on alistunud viirusega.

-Mängu Left 4 Dead relvi jagada mitmesse liiki:

  1. Metüül relv.
  2. Tulirelvi.

Iga märk valib liiki relva, et ta armastab kõige rohkem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more