Järjehoidjad

Rägastik

Alternatiivsed nimed: Labirint

Labyrinth - online mäng, mille territooriumil on tunginud võõras agressor. Ikka suutsid levimist, kuid aja jooksul on vaenlased on võitmas jõudu ja võimu, nad on varsti valmis leida uus purustamine puhuda. See maailm vajab Teie abi! Tere tulemast Maze online!

Kui soovite, et alustada mängu online labürindis, peate täitma kohustuslik tingimus: Registreerimine Maze. Registreerimine toimub mäng Labyrinth ole päris standard viisil. Kui te lähete ametlik kodulehekülg, klõpsa Play liin. Teil palutakse luua iseloom: vali oma sugu ja nimi. Nõus standard reegleid, saad akna, kus ta on kohustatud läbima koolituse lahing tõendina, et võite elada selles maailmas. Pärast seda, saate sissepääsuks test tsoon.

Online mäng Labürint - see on esimene hardtuned online mäng, kus teie ülesanne on leida liider vaenlase ja hävitada teda. On teed seisab kaks takistused: täpselt sama kui otsijad kuulsust ja tohutu vaenlase armee mutante. Püüeldes peaauhinna teised mängijad peatub teil täita ülesanne, sest kõik võistlev pealkiri parim mängija. Püüa olla kiirem ja targem oma vastased!

Play Labyrinth ülemõistuse fun! Kui selles maailmas, siis kas jätta võitja või kaotaja, kuid tulemustest olenemata kulutatud aeg mängus, mis annab teile rõõmu.

Maze mängida mängida. Juhtimine siin on lihtne ja mugav, mis oluliselt lihtsustab mängu ja võimaldab teil keskenduda oma peamiseks ülesandeks.

Maze online mäng on tasuta. Karakteri areng on õppida oskusi. See ei ole kohustuslik, kuid rakendada neid oskusi lahingus suurendab teie võimalusi võita.

Liigu mängus kasutad sõita. Samuti salvestab asjad, mida sa leida lahingut. Liikumine iseloomu võib sooritada ainult kettal, nii et ilma seda mingil moel. Selline meetod liikumine kaitseb sind mutageen, mis on saastunud pinnase maa, sest vastu maad, keegi hakkab muteeruda.

Rahulikus piirkonnas linna, võite lõõgastuda kurnav lahingud ja kassetid. Müü trofeed ja seadmed saab osta kaubanduskeskus. Teha vajalikud ettevalmistused, või täiustada olemasolevaid seadmeid võib olla Workshop. Juhtus nii, et kõik ülesanded traditsiooniliselt saate at Steakhouse. Samuti tähistame auhindu saanud. Ja abiga portaal, saate liikuda mis tahes muus valdkonnas.

Võib juhtuda, et te ei ole arvutatud marginaal nende patroonid lahingus, ja s maa nad valinud. Sel juhul ei ole probleem - alguses igal tasandil on konteiner, mis läheb automaatselt uuendab AMMO. Ainuke negatiivne külg on, et padrunid on halva kvaliteediga. Kuid kriitiline hetk see on parem kui mitte midagi.

Kui sooritate ühe kolmest ülesandeid, mis on automaatselt eraldatud at exit portaal, kõndides võitlusvõimet. Ära muretse: nii kaua, kui te olete tuttav ülesanne taimer ei käivitu asukohta. Lahingus oma iseloomu saab määrata rekord läbivad tasandil ning lisaks saada kvaliteetseid seadmeid ja vahendeid vaja paremaid asju. Teeme tööd, iseloomu saab raha teenitud trofeed ja kogemusi.

Kõik võitleb mäng toimub reaalajas. Selleks, et saavutada teatud eesmärke, mida saab ühendada jõud teiste mängijatega, pidada läbirääkimisi vastastikuse. Objektid leitud relvade, artefakte, laskemoona ja koostisosad saab müüa enampakkumisel või jagada neid teiste mängijatega.

To teadlikult mängida mängu online labürindis vajalik taktika. Töötada oma taktika, saate täita ülesandeid ja missioone ja võitlema koletised.

Tore asi mängus on tegur, mis tahes raames liikumine ei ole olemas - saab vabalt liikuda tasemel. Lisaks peaauhinna mängija - jackpot - pidevalt. Kiirusta pass Labyrinth register ja liitu meiega!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more