Järjehoidjad

Lagoonia

Alternatiivsed nimed: Lagunary

Lagoonia Online - ebatavaline brauseri mängu. See simulatsioon elu kaugel saarel, mis ei ole veel puudutanud käsi tsivilisatsiooni ja kui sa pead minema nii inimarengu esimesest tulekahjud luua meelelahutus impeerium.

Kahjuks ei ole vene versiooni mängu. Kuid see ei ole piiratud, kuid ainult võimalus, sest online mäng lagoonia annab teile võimaluse õppida lihtne ja lõbus inglise ning saada kasulikke oskusi. Sest nüüd, kui te lähete üksikule saarele ja saate kergesti leida välismaalased ühise keele ja teha sõpradega koos nendega.

Osale mängus lagoonia üsna keeruline: sa pead sisestama oma kasutajanime, valige parool ja täpsustada postiaadressi. No ootused tähed kinnitada registreeringu lagoonia ei nõua oma mängijate ja saad kohe sukelduda imeline maailm troopiline saar. In lagoonia registreerimist tehtud nii, et sa ei kuluta palju aega täites erinevaid vorme ja võib väga kiiresti alustada võitlevad oma koha all troopiline päike.

Siis pead otsustama, kuidas ta otsib oma iseloomu. Saad valida sugu, soeng, juuksevärv ja nahka. See võimaldab teil luua pildi iseloomu kõige sarnasem oma, või ehk on sarnane mõned tuntud näitlejad või sportlased.

Nii, teie lennuk jookseb troopilised saared ja enne paned mitu eesmärki: jõuda kaldale, kus sa pead aru saama, otsida teisi ellujäänuid leida, mida peavarju ilmastikutingimuste ja erinevate ohtude varitsevad sind teadmata saarel. Ja leida midagi maitsvat, liiga, ei peatu, sest aeg on juba hiline ja kõht rumbles meenutades oma vajadustele. Soovitav on ise mitte muutuda õhtusöök erinevate röövloomade. Kui nad äkitselt. Siin muidugi aitab tulekahju - see saab süüa ja süüa metsloomad ja ta hirmutada. Lagoonia online mäng, kus isik peab taas tõestada oma domineerimise üle teistele liikidele ja loodust tervikuna.

Lagoonia online mäng on mõned tõsised erinevused teiste mängude projekte. Näiteks huvitav omadus on mäng oma rahumeelse plot. Survival uues asukohas ootab teid koostöö ja vastastikuse abi teiste ellujäänute ja mängijad, mitte verine hävitamine, kui see juhtub enamik mänge. Kuid ärge võtke asja rahulikult. Vaikne ellujäämine nõuab pingutust.

Online mäng lagoonia on oma rahaliste omaduste. Põhivaluuta on mäng gem. Võite teenida neid, täites erinevaid ülesandeid käigus gameplay. Põhinäitajad oma iseloomu on tervise ja energia - neid peaks alati järgima, sest need sõltuvad tõhusust oma töö.

Alates mängida mängu online lagoonia mis mõista mängu, esimene kord, kui sa pead järgige juhiseid. See aitab mõista põhitõdesid mängu, õppida, mängida hästi ja siis lagoonia roheline algaja muutuda tõeline guru asustamata saared, mis võivad jääda igas olukorras. Aja jooksul, enne kui avate tohututest väljavaadetest keerates hooletussejäetud saarel, täis raskusi ja ohte tõeline turistide paradiis. Võrgustiku loomine meelelahutus ja lõbu. Seega, kui lennuõnnetuses, siis õnnestus mitte ainult ellu jääda rasketes tingimustes, kuid ka ronida tippu finantssektor.

Kui puhkus kaugel, ja juba nii innukas, et saada merele, lõhuti maha rannas all troopiline päike siis hakata mängima mängu online lagoonia on parim olemasolevatest valikutest teil probleemi lahendada. In lagoonia play huvitav kõik lapsed ja täiskasvanud, ja isegi vanavanemad.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more