Järjehoidjad

Viikingite maa

Alternatiivsed nimed:

Viikingite maa reaalajas strateegia viikingite legendaarsete põhjarahvaste kohta. Mängus näete kvaliteetset realistlikus stiilis graafikat. Muusika on valitud õige atmosfääri loomiseks. Kõik üksused on häälestatud väga usutavalt.

See pole tavaline mäng sõjakate põhjapoolsete hõimude kohta. Enamasti kujutatakse neid inimesi võitmatute sõdalastena, kuid tugeva armee saab luua ainult tugeva majandusega. See on koht, kus mäng teie jaoks algab.

Enne kui lähete naabermaadele kampaaniale, peate looma tugeva armee, see nõuab palju ressursse.

  • Varustage küla puiduga, see on suurepärane ehitusmaterjal
  • Istutage põllud talupoegade ja sõdalaste toitmiseks
  • Avage karjäärid, sest ilma kivita ei saa te ehitada tugevamaid hooneid, kui teie asula kasvab
  • Käige jahil ja kalal
  • Ehitage kauplemissild, et saaks kaupa vahetada
  • Avastage ümbrust, asula ümbruse maadelt võite leida palju kasulikku

Milline on teie linn, otsustate ainult teie, võrku pole, korraldage hooned nii, nagu soovite. Tänu spetsiaalsele redaktorile saate isegi hoonete välimust kohandada.

Kui teie asula kasvab linna suuruseks, võite endale lubada piisavalt tugevat armeed, et seda kaitsta või isegi proovida saada kätte kulda ja väärtuslikke esemeid naaberhõimudelt. Lisaks väärisesemetele saate kampaaniates kuulsusepunkte, mis tekitavad teie vastu austust kõigis naaberjarlides. Loomulikult, kui sõjalised kampaaniad lõppevad edukalt.

Iga väikeriigi elanik on ainulaadne ja tal on anded teatud tegevusteks. Nende hulgas on kunstnikke, sõdalasi, põllumehi ja palju muud. Püüdke arvestada alluva annetega, määrates talle sobivat tüüpi tööd.

Ehitades suuri laevu, saate rannikut avastada ja ujuda kaugemale kui matkates. Kuid selliste reiside jaoks on vaja varuda õlut, mida meremehed reisi ajal suures koguses tarbivad. Tänu mugavale redaktorile saab laevade välimust kohandada vastavalt oma soovile.

Arendage tehnoloogiaid, see avab uut tüüpi hooneid ja avab rohkemat tüüpi vägesid. Sõdalased saavad lahingute käigus kogemusi, mis muudab nad tugevamaks ja võimaldab neil õppida uusi oskusi.

Mängul on aastaaegade vaheldumine, igal hooajal on omad raskused, talveks tuleb varuda piisavalt provianti ja küttepuid. Tugev lumesadu või pakane võib asulat tõsiselt kahjustada.

Naudite kindlasti Land of the Vikingsi mängimist, kuigi mäng on varajases juurdepääsus. Kui vabastamine toimub, on võimalusi veelgi rohkem.

Land of the Vikings tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Mängu saate osta, külastades Steami portaali või arendajate ametlikku veebisaiti. Kiirusta enne, kui mäng on lõpliku versiooni kätte saanud, saad selle osta soodushinnaga.

Hakka kohe mängima ja aita väikesel viikingite hõimul vaenulikus maailmas ellu jääda!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more