Järjehoidjad

Impeeriumide maad

Alternatiivsed nimed:

Lands of Empires on mobiiliplatvormide jaoks huvitav strateegia. Mängus näete kvaliteetset graafikat, pöörates tähelepanu detailidele. Muusika ei ole pealetükkiv, ei ärrita ega häiri ajapikku.

Mängus peate haldama asulat fantaasiamaailmas. Seda takistavad maagilisse maailma tungivad deemonite hordid.

Peab tegema kõik endast oleneva, et teie linn püsiks ja saaks areneda.

Kuid enne Lands of Empiresi mängimist peate läbima lühikese õpetuse, kus teile näidatakse juhtimise põhitõdesid.

Järgmisena algab raske missioon. Teil peab olema aega, et tegeleda korraga mitme tegevusega:

  • Avastage ümbritsevat maailma, leidmaks peidetud aardeid, mida võivad valvata deemonid
  • Laiendage oma piire
  • Ressursiallikate otsimine
  • Leidke titaanide elupaigad ja saage võimalus tugevdada oma vägesid nende koletistega
  • Hävitage deemonipesad ja vabad pagulased
  • Võtke tagasi ja ehitage uuesti üles hävitatud linnad, et tugevdada oma impeeriumi

Nagu te juba aru saite, on mängumaailmal tõsiseid probleeme. Kui teie ja teised sõdalased kurjade vaimude hordidele vastu ei hakka, ei pea ta kaua vastu. Selleks, et edukalt seista vastu deemonite püüdele oma vara kinni püüda, vajate lisaks võimsale armeele andekaid kindralkangelasi. Igal komandöril on oma ainulaadsed võimed, mis kehtivad ka tema kontrolli all olevate sõdurite kohta. Olles olnud kogemuste kasvuga paljudes lahingutes, tõuseb teie armee tase. Parandage nii sõdalaste endi kui ka komandöride omadusi.

Reisides ja lahingute ajal võivad teie armeed leida varustust, mis suurendavad üksuse sõjalist jõudu, või esemeid ja aardeid, mis aitavad teie linnu paremini kaitsta või pakuvad muid boonuseid.

Lisaks sõjalistele asjadele jälgite oma linnuse ehitamist. Hoolitse rahaliste vahendite jaotamise eest, et neist piisaks kõigeks vajalikuks. Ehitage farme, rajatisi ressursside kogumiseks, kasarmuid ja maju.

Paljusid mängu ülesandeid on üksi väga raske täita. Otsige liitlasi või lihtsalt vestelge teiste mängijatega. Koos suudate saavutada edu ülesannete täitmisel, millega te ise toime ei tule. Liituge liitudeks ja aidake üksteist.

Kui mäletate mängu külastamast iga päev, siis nagu paljudes teistes mängudes, saate osalemise eest nii igapäevaseid kui ka iganädalasi auhindu.

Hooajaliste pühade ajal toimuvad mängus erisündmused väärtuslike ja väga haruldaste auhindadega.

mängusiseste kaupluste varusid iga päev. Neid müüakse selles mänguvaluuta ja pärisraha, väärtuslike mänguressursside, kasulike esemete ja varustuse eest.

Uuendustes, mis aeg-ajalt välja tulevad, lisatakse uut sisu. Need võivad olla uued mängurežiimid, ülesanded ja ülesanded. Lisaks relvad ja muu varustus.

Lands of Empires Android jaoks saate tasuta alla laadida, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Installige mäng kohe ja osalege kannatanud maailma päästmises!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more