Järjehoidjad

Viimane kindlus: maa-alune

Alternatiivsed nimed:

Last Fortress: Underground on mitmekülgne strateegiamäng mobiilseadmetele. Graafika on siin hea, selle kvaliteet sõltub muuhulgas selle seadme jõudlusest, millel mängite. Häälnäitlemine on tehtud kvalitatiivselt, muusikaline valik on päris huvitav.

Mängul on süžee.

Apokalüpsis pühkis läbi maa, muutes suurema osa elanikkonnast zombideks. Lossi vallutamatute müüride taha jäi vaid väike seltskond ellujäänuid. Kuid selgus, et see varjupaik oli ajutine. Pärast lossi langemist jagunes kogu selle elanikkond mitmeks väikeseks rühmaks, millest igaüks läks oma teed.

Te juhite ühte neist rühmadest. Teie inimestel on vedanud, kõrbes, kuhu teid sõidutasid verejanulised zombid, avastati kummaline maa-alune ehitis.

Sinu ülesanne on muuta see koht uueks koduks ning varustada elanikkonda vajalike asjade ja toiduainetega.

Mängus ootab teid palju vaeva:

  • Kaitske alust
  • Laiendage pinda ja varustage uued ruumid
  • Saatke väikesed peod varustama
  • Võitlus teiste mängijatega ressursside pärast ja sõlmi sõpradega liite

See pole veel kõik, mida peate mängu Last Fortress: Underground mängides tegema.

Peamine raskus on tasakaalu hoidmine. Ärge ehitage rohkem ruume kui vaja, sest see võtab ära ressursse, mida saaks millekski kasulikuks kasutada. Ärge unustage piirkonna õigeaegset laiendamist, kui see on tõesti vajalik.

Sorte tehes saate väärtuslikke ressursse, sealhulgas uusi relvi ja kasulikke esemeid. Mida kaugemale üksus peidupaigast liigub, seda väärtuslikum saab saak olla. Pidage meeles, et iga minut, mil meeskond on väljas, ähvardab vaenlasi rünnata ja mida kaugemale meeskond läheb, seda suurem on risk.

Uued tehnoloogiad võimaldavad teil luua oma inimestele täiustatud tootmisseadmeid, relvi ja varustust.

Elanikkonna turvalisuse tagamiseks luua kaitseliinid ja veenduda, et sissepääsu valvab piisav arv sõdureid. Nii zombid kui ka teiste varjupaikade asukad võivad rünnata teie kindlust, et võtta kõik väärtuslik.

Hooajaliste pühade puhul annavad arendajad välja uuendusi huvitavate võistlustega, kus saate võita ainulaadseid esemeid.

Mängusisesest poest on võimalus osta palju kasulikke asju. Riigipühadel kehtivad allahindlused. Vahemikut uuendatakse regulaarselt. Ostude eest saate tasuda nii mängusisese valuuta kui ka pärisrahaga.

On võimalik suhelda teiste mängijatega ja luua liite. Kutsuge oma sõpru mängu või leidke uusi sõpru üle kogu maailma mängijate seast.

Püüdke mitte ühtegi päeva vahele jätta, täitke igapäevaseid ja iganädalasi ülesandeid, et saada heldeid auhindu ja kingitusi.

Viimane kindlus: maa-alune tasuta allalaadimine Android-le, saate järgida sellel lehel olevat linki.

Installige mäng kohe ja looge vallutamatu maa-alune kindlus, kus teie inimesed on kaitstud!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more