Järjehoidjad

Viimane varjupaik: Walking Dead

Alternatiivsed nimed:

Last Shelter: The Walking Dead on strateegiamäng, mida saab mängida mobiilseadmetes. Graafika on hea, häälnäitlemist teevad professionaalsed näitlejad. Muusikavalik ei väsi pikal kuulamisel.

Selles mängus ootavad teid

rasket väljakutset:

  • Ellujääge postapokalüptilises maailmas, mille elanikkond on muudetud zombideks
  • Parandage baaskaitset
  • Avastage uuesti kadunud tehnoloogiad
  • Uute hoonete ehitamine ja olemasolevate uuendamine
  • Saatke üksused välja, et leida ressursse ja seadmeid
  • Võitlege teiste ellujäänute rühmadega või looge liite
  • Vestlege teiste mängijatega ja leidke uusi sõpru kogu maailmas

Need on mõned ülesanded, mida peate tegema.

Enne mängu Last Shelter: The Walking Dead mängimist läbige lühike õpetus ja õppige, kuidas mängu liidesega suhelda.

Mängu sündmused leiavad aset Walking Deadi maailmas. Siin kohtab kultussarjast tuttavaid tegelasi. Koos nendega on kõigist raskustest lihtsam üle saada. Proovige oma meeskonda meelitada võimalikult palju kangelasi.

Väikese inimrühma ellujäämiseks, keda juhite, on vaja baaskindluse kaitset pidevalt täiustada. Ehitage kaitsetorne ja täiustage oma relvi. Valige laskepunktide paigutamiseks soodsaimad positsioonid, kasutage vaenlaste edasiliikumise aeglustamiseks tõkkeid.

Peale verejanulistele zombidele on ka teisi ellujäänuid, kellele tähelepanu pöörata. Teie baasi territooriumil on palju väärtuslikke ressursse, mida bandiidid võivad ihaldada. Sellised vaenlased on palju ohtlikumad kui zombid, neid pole nii palju, kuid nad saavad ründamiseks kasutada relvi.

Mängida Last Shelter: The Walking Dead üksi saab olema raske. Liituge olemasolevate ametiühingutega või looge oma. Koos on palju lihtsam vaenlaste pealetungile vastu seista. Lisaks saab osaleda kollektiivsetel questidel ja reisidel.

Ära jäta kasutamata võimalust mängu sisse vaadata. Regulaarsete külastuste korral ootavad teid igapäevased ja iganädalased kingitused.

Hooajad vahetuvad mängus ja hooajaliste pühade puhul korraldatakse huvitavaid temaatilisi üritusi. Pühade ajal on võimalus hankida unikaalseid kaunistusi ja tehnikaesemeid, mida muul ajal pole.

Mängusiseses poes on laos palju kasulikke esemeid ja ressursse. Pakkumisi uuendatakse regulaarselt. Ostu saab sooritada mänguvaluuta või pärisraha eest. Mäng on tasuta ja pood on arendajate ainus sissetulek. Kulutage väike summa, kui soovite arengut toetada ja tänada mängu loojaid.

Mäng on arendamisel. Üsna sageli on uuendusi võimaluste avardumisega, uute seadmete ja ülesannetega. Vaadake sageli värskendusi, et te ei jääks millestki huvitavast ilma.

Last Shelter: The Walking Dead tasuta allalaadimine Android-le, saate järgida sellel lehel olevat linki.

Hakkake mängima kohe, et proovida ellu jääda kõndivate surnute ja salakavalate bandiitide ohtlikus maailmas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more