Järjehoidjad

Lava Online

Alternatiivsed nimed: Lava Live

Kuidas sa suhtud väljamõeldis? Aga reisida ajas? Kui positiivne, ei liigu laava Online. Just enne kui hakata täites lehekülje veerised Lava Registreeru online, veenduge, et teie arvuti on varustatud järgmisega:

• Protsessori kiirus vähemalt 1. 5 GHz

• Mälu - 256 MB

• Video 3D 64 Mb

• Operatsioonisüsteem WIn2000/XP/Vista.

Osale mängus palun lava sõjalise disain "künnis". Tegelikult, sa palutakse võtta rituaal sattuda mitte nii kauges tulevikus post-apokalüptiline maailm. Passage Lava Online registreerimise etapp koosneb järgmistest:

1) Sissejuhatus login (nime, mille all sa lähed ja "rääkida" mängus).

2) Salasõna (6 kuni 16 tähemärki).

3) Määrake kehtiv e-posti aadress ja teie sugu.

4) Sisestage kood pilt.

5) tutvumine ja vastavust KKK ja kasutustingimused.

Pärast muidugi saad laadida mäng klient, mille paigaldamine on vähendada koormust oma Internet kanal ... aga kui ühendus on võimas, lihtsalt vajutage nuppu "Play" ja julgelt laskub põnev virtuaalne reaalsus.

Te alustate mängu mängida Lava Online kolimist asula asub Põhja-Aafrikas. Muide, in-geograafiline disain vastab täielikult reaalne maastik Aafrika mandril. Tema esimene kogemus teenid läbi tapmine vaenlase väed või isegi rotid. Ärge kartke ja nappaa kõik, mis kukub lüüa vaenlased, kuna sel moel saab koguda palju raha nende hilisemaks edasimüügiks.

Kui juhtus nii, et lihtsalt hakkas mängima mängu online Lava, siis on juba eesmärk täita mõned külalistele, siis on vaja leida tegelane, kelle üle pea rippuma hüüumärk. Et ta tegeleb jaotamise töökohta, suurendades palju kogemusi, mida hiljem on vaja mängijaid, et saada välja sellest asukohast. Lihtsalt ei kiirusta liiga palju selle tegevuse, kui tagasi ei tule tagasi. Parem pumbata originaalpakendis kohast vähemalt viies tase.

Tugevam siis üle vaenlase, rohkem kogemusi nüüd. Lava online mängu iseloomustab lahingud tõeline režiimis nii segane võitlus ei soovita midagi. Muide, saate ainult võidelda väljaspool linna piire. Valik relvi on väga mitmekesine: online mängu Lava pakkuda püstolid, püstolkuulipildujad, noad ... ja isegi võimalust relvastamata võidelda. Uskuge mind, kohalik võitlus palun sind, isegi kui sa - spets ja väljavalitu need laskjale. Ja kui ei, tähtsam on, ärge unustage, et pöörata tähelepanu tervisele oma kangelane. Null tähendab surma.

Lava online mäng ei saa kiidelda juuresolekul kahes vääringus:

• Aafrika - kasutatakse iga päev mitmesugustes kodutarbed.

• Kuld - saab osta ainult pärisraha. Kasutatud osta-mängu ainulaadne veshchichek. Aga see ei ole nii, take it easy: mängida Lava, veedavad "veri", siis ei ole, kui et ei ole võimalik.

Paar sõna juttu. 2012 juunis oli tugev purse Yellowstone'i vulkaan ja järgnenud väga mürgise tuha sunnitud sureb lämbumise kümned tuhanded ameeriklased. Siis tuli külmalaine (mille üldine langus põllumajanduses) ja hävimisohtu nälga möödus elanike Maa. Seetõttu Lava Online mängida pead ta Aafrikas, kus on tingimused, mis annetama võimalust ei kustu inimkonna ja te - üks valib, kes on sattunud siia. Ainult siin - lepitamatu maailm post - apocalypse - ellujäämiseks peavad võitlema mitte vähem vägivaldselt.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more