Järjehoidjad

LawBreakers

Alternatiivsed nimed: LawBreakers

LawBreakers on dünaamiline shooter.

Boss Key Productions on PC ja PS4 juhtiva isiku laskuri looja. Enne kui mängid LawBreakersit, mis on muutunud maitsvaks morselliks futuristlike maailmade fännidele. Loojate poolt oma meistriteosele valitud teema seisneb post-apokalüptilises maailmas, kus ellu jääda. See on lihtsalt maalilise vareme ja inimkonna raiskamise asemel täiesti unikaalne universum.

2017. aasta suve lõpus on ettevõte plaaninud projekti vabastamist ja mängijad ei saa oodata, kuni nad saavad mängida LawBreakers'i mängu. Ja enamik hasartmänge hoolitses ettetellimuse korraldamise eest, see oli lihtsalt arvuti ja konsooli jaoks, erinevates terminites. Igaühel, kes plaanib LawBreakers'i alla laadida ja manuaalile installida, peaks olema aeg enne 7. juulit. Kuid PlayStation 4 omanikud võivad mõelda kuni 4. augustini. Siiski on PS4-e eelnevalt tellitud koopiate arv piiratud ainult 5000 eksemplariga, seega on parem kiirustada.

As üksuste komplektide puhul on need mõlema platvormi puhul samad:

  • Kangelaste kaartide komplektid määravad iga fraktsiooni jaoks koopia
  • -st
  • Dadi Abaddon
  • Originaal isikukasti number
  • Dayzo kleebis, LawBreakers eliitmärgised ja postkaart
Ainus eristav tunnusjoon on see, et arvuti versioon on Deluxe digitaalse koodi kujul, erinevalt PS4 väljaandest, mida levitab füüsiline koopia.

A väike ärritav asjaolu, et vene keelt kõnelevad inimesed, kes soovivad avatud katse registreerida, ei suuda seda teha, sest kaubad ei ole nende piirkonnas kättesaadavad ja seda näitab hüpiktekst. Kuid ära ole kurb, sest mäng ise on kohandatud meie mängijale ja sa pead lihtsalt ootama. Need, kes on mänguasja juba kogenud, olid rahul, kuid teatasid, et see peab olema selles pidevalt tähelepanelik, sest kõik läheb liiga kiiresti. Välkkiirusel muutub olukord ja mehhaniseeritud maailma ilu häirib kiireloomuliste ülesannete täitmist.

Krundi ja ülejäänud kohta.

.Enne LawBreakersi mängimist on huvitav teada, milline on backstory. Sündmused toimuvad meie planeedil, kuid ka tulevikus. Kõik algas tehnoloogia kiire arenguga. Tundub nagu edusamm, kuid ühel päeval läks midagi valesti (nagu alati) ja tsivilisatsioon kukkus. Katastroof hävitas kuu, mis tõi kaasa globaalsed probleemid: kliima on muutunud, looduskatastroofid algasid, maapinna gravitatsioon on radikaalselt muutunud. Kuid inimkond ei ole surnud, vaid suutnud kohaneda uute tingimustega. Vana maailma varemed on üles kasvanud ja arenenud. Inimesed õppisid elama ümberkujunenud keskkonnas ja isegi ehitasid uuendatud tsivilisatsiooni, veelgi kaugemale.

Alates tundus, et elu paraneb ja tasakaal taastati. Aga see oli välimus, sest kuritegelikud organisatsioonid päästsid oma jõu, et ühel päeval valada jõe ääres tänavatele. Ühiskond jagati kahte rühma: maffia ja seadus. Just see vastasseis on ehitatud iPlayer LawBreakers'i krundile. Ootate fantastilisi lahinguid fantastiliste relvade ja sõidukitega. Minnes kaugesse tulevikku, on vaja juhtida ebatavalisi õhusõidukeid, uurida kõiki uue maailma nurki, uurida ja testida futuristlikke relvi.

Lisatakse perioodiliselt uusi funktsioone, režiime ja kaarte ning tööriistadele saab kleebiseid teha. Näiteks Juggernaut taastab kiiresti kasutatud tuumkütuse; kui Omega on täielikult laetud, siis Gunslinger teeb palju kahju; Wraith kannatab lähemal ja tõhusamates pommides vähem.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more