Järjehoidjad

Laysara: tippkohtumise kuningriik

Alternatiivsed nimed:

Laysara Summit Kingdom on veidi ebatavaliste ülesannetega linnaehitussimulaator. Mängu graafika on kuskil realistliku ja koomiksiliku vahepeal, kuid piisavalt lähedale suumides näeb kõik erakordselt ilus ja detailne välja. Tegelased on häälestatud realistlikult, muusika on meeldiv.

Mängul on süžee. Linnaehitussimulaatorite puhul on see väga ebatavaline.

Peate ehitama uued eluasemed oma inimestele, kes on madalalt välja aetud. Elu mägedes on väga raske ülesanne, pealegi ohtlik pideva laviiniohu tõttu. Kuid kuna madalikud on hõivatud vaenulike hõimude poolt, peate võtma ülesandeks taastada Lysari kuningriik mäetippude vahel.

Õnneks hoolitsesid arendajad selle eest, et enne Laysara Summit Kingdomi mängimist läbisite väikese koolituse, ilma milleta poleks lihtne mänguga harjuda.

Järgmisel ootavad teid rasked väljakutsed:

  • Leidke koht, kus talu pidada või hoolitsege muude elanike toiduga varustamise võimaluste eest
  • Ehitage elanike elamiseks piisavalt elamuid
  • Hankige ressursse hoonete ehitamiseks ja kõige vajaliku tootmiseks
  • Kaubanduse loomine teiste linnadega

Sul ei hakka igav. Mängus toimub pidevalt midagi ja see ei meeldi teile alati, kuid see muudab nii mängimise ainult huvitavamaks.

Mäng on jagatud missioonideks, mille käigus peate rajama asulaid erinevatele mägedele. Igal mäel on oma eripärad, kuskilt saab toitu vaid mägivetes jahil või kalastades. Mõnel pole toimetulekuga raskusi, kuid muid ressursse tuleb kaevandada liustikuvööndi lähedalt.

Ellujäämise ja arengu strateegia on igal juhul erinev. See, mis selles asulas eelmises asulas suurepäraselt töötas, võib viia inimesed surma äärele. Samal ajal muutub teisi ülesandeid lihtsamaks täita, vastupidi.

Lisaks ilmsetele ellujäämisülesannetele püüdke asulaid võimalikult palju laviinide eest kaitsta. Nendel eesmärkidel on vaja nõlvadele istutada metsi, see on kõige tõhusam vahend elementide eest kaitsmiseks.

Mängu tipphetk on see, et pärast asula varustamist ja järgmisse tippu kolimist saate luua nende linnade vahel kaubandussuhteid ja seega täiendada puuduvaid ressursse, vabanedes ülejäägist.

See on keerulisem, kui pealtnäha paistab, sest edukaks kaubavahetuseks on vaja rajada asulavahelisi teid ja kui tee peab minema ümber uskumatult järskude tippude, pikeneb vahemaa oluliselt. Lisaks on kaubakaravanidel oht lume alla mattuda.

Mängus pole lahinguid ega sõdalasi, peate võitlema ainult mägedes elavate elementidega. Kuigi madalikud on asustatud vaenulike hõimudega, kes on teie rahva välja ajanud, on vaenlasi võimatu kohata.

Laysara Summit Kingdom tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormilt või ametlikult veebisaidilt.

Aidake Lysari hävinud kuningriigil uuesti sündida ja kodu kaotanud inimestel oma kodud tagasi saada! Alusta mängimist kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more